Meta.ua

Meta.ua — інтернет-портал, де можна переглядати онлайн і без реєстрації не лише зарубіжні фільми та серіали, а й українські, а ще мультфільми, аніме, кліпи, приколи та новини. Щоб полегшити вибір відео, користувачі можуть вибирати фільми за 2014 та 2015 роки, а також із категорій “Драма”, “Мелодрама” і Комедія”.
Серіали поділені на “Вітчизняні”, “ Зарубіжні”. “Молодіжні”, “Детективи”, “Історичні” та “Драми”.
Мультфільми є як для маленьких дітей, так і для дорослих, окремо для дівчаток та для хлопчиків.

Додати новий коментар

Коментарі

Б

Я ніколи не роблю ставку на чужі думки, тому завжди маю своє неупереджене ставлення до конкретних речей. Так само це відноситься і до Інтернет-сайтів. Відвідавши одного разу канал Meta.ua, я зробив висновок про те, що не стану витрачати своій час саме на цей ресурс.

Й

Я знайшов для себе сайт Meta.ua випадково. Тоді мені не було чого робити, і я переглянув завдяки цьому дежерелу цікаву для мене на той час програму. Вона була у відмінній якості, а неприємних сюрпризів у мій дом з собою не принесла. Я зупинився на цьому ресурсі, і тепер інколи ним користуюся.

С

Як на мене, то ресурс Meta.ua є самим нецікавим серед тих, що я побачив в Інтернеті. Впевнений, що воно зявилося у павутинні наспіх, і лише для того, щоб хтось зміг завдяки йому заробляти хоч невеликі гроші. Тому цей ресурс так пагано і працює.

А

Саме цей ресурс я обрала для того, щоб почувати себе комфортно і затишно, а також мати змогу побачити те, що хочу у конкретну мить. Мені це вдаалося на всі сто процентів. Така робота сайту Meta.ua мене повністю влаштовує і я пропоную всім приєднатися до користувачів даного джерела.

А

Крім негативних та болісних нагадувань цей канал нічого іншого не залишив у моєї пам’яті на довгі роки, так як послуги його були не досконалими, а робітники сервісів підтримки – неприємними співрозмовниками. Тому це джерело для мене більше взагалі не існує.

Э

Ще одне недосконале джерелов інформації в Інтернеті! Ось скажіть мені, будь ласка, навіщо взагалі потрібний сайт, який не вміє задовольняти потреби своїх відвідувачів? Мені вже набридло, що всі хочуть витягнути з кишенів користувачів останні копійки!

З

Незважаючи на те, що багато чого змінилося у моїх потребах та уподобаннях, вимоги до якісного кіно так і залишилися на сьогодні без змін. На жаль, Meta.ua не завжди спроможна виконати таку важливу умову. Тому і користуюся я її послугами дуже рідко.

М

Щось я ще не зрозумів цей Meta.ua. Поки що мені він здався якимось простим, занедбаним та навіть трошки відсталим від інших джерел, які мені вже відомі в Інтернеті. Сподіваюся, що перше моє уявлення є помилковим - і ми надалі потоваришуємо з цим джерелом.

Г

Meta.ua не дуже хороший сайт і йому не зрівнятися з іншими відомим пошуковими та поштовими сервісами. Звичайно, якщо є потреба, то можна звертатися до його послуг, але він дає багато збоїв. Інтерфейс сайту взагалі непоганий, тим не менше виглядає дуже просто.

Л

Я зробила спробу використовувати цей сервіс для листування. Але в мене більша частина листів просто десь зникає. Для інших потреб Meta.ua є не є для мене корисним. Сподіваюся, що ті, хто повинний ці питання вирішувати, мене почують і виправлять таке становище.

Інші сайти