фантастика
трилери
пригоди
мелодрами
бойовики
бойовики
фантастика
драми
комедії
мелодрами
біографії
драми
комедії
фантастика
трилери
драми
детективи
біографії
драми
історичні фільми
комедії
бойовики
детективи
кримінал
трилери
фантастика
фентезі
пригоди
комедії
бойовики
драми
комедії
трилери
жахи
бойовики
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери
жахи
фентезі
трилери
жахи
біографії
драми
історичні фільми
комедії
біографії
драми
фентезі
сімейні фільми
пригоди
мюзикли
мультики
комедії
бойовики
кримінал
бойовики
фентезі
сімейні фільми
пригоди
мелодрами
сімейні фільми
драми
комедії
жахи
трилери
кримінал
комедії
трилери
комедії
бойовики

FS.to (ex FS.UA)

Популярні фільми, серіали, мультфільми, аніме, а також кліпи, саундтреки, ігри та література — всі ці категорії можна знайти на сайті FS.to. Для більшої зручності відео на цьому ресурсі відсортовується за “Настроєм” (наприклад, веселі фільми, страшні, динамічні чи для душі), “Виробництвом” (наші чи зарубіжні), “Групами” ( за роками, жанрами, режисерами, акторами), “Мовою”, "Якістю” та “Перекладом”.
Окрім цього, користувачам пропонують ознайомитись із найбільш популярним відео на сайті, найновішим та з матеріалами, які найчастіше обговорюють тут.

Коментарі

О

Подобається що рідною. Остогид російський сурж.

Ч

Я не впевнений у тому, що в Інтернеті не можна знайти більш досконалий ресурс, ніж Fs.to, але я вже звик до даного джерела, і тому традиційно звертаюся по послуги саме до нього. Мені приємно відчувати спокій та затишок, який мені дарує цей канал.

О

Раньше можно было пользователям добавлять материал, а потом когда запретили - непонятно кто это делал. Но ресурс все равно отличный. Сначала на ех.уа был, а потом и на fs.to перешел. Но пользуюсь все равно обоими. А сейчас как на зло или из-за какого-то фактора перестанут работать оба и снова торренты. ex.ua закрывают, наверное, потому что у них уже есть megogo который приносит норм прибыль и решили просто забить на ex.ua и с правообладателями меньше мороки - двух зайцев убили .

О

Раньше можно было пользователям добавлять материал, а потом когда запретили - непонятно кто это делал. Но ресурс все равно отличный. Сначала на ех.уа был, а потом и на fs.to перешел. Но пользуюсь все равно обоими. А сейчас как на зло или из-за какого-то фактора перестанут работать оба и снова торренты.

А

Щоб бути впевненим у собі та власних вчинках, для цього мені потрібно добре перепочити. Виходити ж на подвір’я тепер мені вже зовсім не хочеться. Тому я знайшов для себе сайт FS.to, де навчився добре розважатися і отримувати лише позитивні емоції.

И

Канал FS.to ніколи не був моїм улюбленцем серед ресурсів павутиння, але деякі програми я все ж таки переглядаю завдяки його сервісам. Впевнений, що цей ресурс може працювати набагато краще, а поки цього не сталося, я буду звертатися і до інших джерел.

Ф

Фільми та анонси до них дивлюся виключно на сайті FS.to, так як мене все влаштовує на даному сайті. Тому з великою радістю пропоную усім шанувальникам веселого жанру не забувати про ті чудові можливості, до яких залучає користувачів саме цей канал.

Н

Колись давно я почув про сайт FS.to. Зайшов, щоб просто подивитися, чи насправді там все так добре. Виявилося, що все таким і є. Тепер я звертаюся по послуги каналу, якщо в мене є вільний час та виникає потреба щось оригінальне подивитися.

Б

Багато чого дивовижного та прекрасного подарував мені канала FS.to. В першу чергу це стосується мого настрою, який дуже важко виправити, якщо його затмарять якись негаразди. Тим не менше, контент ресурсу здатний творити справжні дива.

М

Я інколи дозволяю собі заходити на сайт FS.to, щоб скористатися на свій розсуд його послугами. Але не можу сказати про те, що це завжди відбувається лише бездогано. На жаль, інлколи в мене виникають до даного ресурсу притензії.

А

Як на мене, на сайті забагато реклами, яка мені здалася дуже нав’язливою. Тим не менше, контент джерела мені сподобався – є на що подивитися та над чим добре замислитися. Тому я прекрасно проводжу свій вільний час на каналі FS.to.

И

Каналом FS.to я вкрай не задоволений, і взагалі не розумію, навіщо такі ресурси існують в Інтернеті. Моя думка полягає у тому, що від нього потрібно знаходитися якамога далі, тоді все буде добре, у тому числі -– і самопочуття, і відпочинок.

А

Щоб бути впевненим у собі, я звертаюся за інформацією до каналу FS.to. Тут завжди знаходжу лише свіжі та корисні матеріали, які допомагають виконувати завдання на роботі, а також дають прекрасну нагоду для приємного відпочинку.

Д

Канал FS.to – такий собі середненький ресурс, що є в Інтернет-середовищі. Але я йому хоч трохи довіряю. Всі ж інші джерела взагалі не заслуговують такого мого ставлення до них. Тому, мабуть, доведеться закінчувати свої мандрівки павутинням!

Ф

Я не хочу нікому рекомендувати для відвідування ресурс FS.to, як джерело правдивої і чесної інформації. Впевнений, що деякі з його шанувальників зі мною не погодяться, але це моя особиста думка, на яку я маю дуже поважні причини.

Н

Коли мову ведуть про сайт FS.to, я не приймаю участі в таких балачках, так як мені не судилося побачити якісного обслуговування з боку даного джерела. Я не відвідую цей канал десь півроку, але впевнений у тому,що ситуація не змінилася.

М

Я багато чого дізнався та навчився завдяки тому, що відвідую сайт FS.to, так як на цьому ресурсі розміщено багато цікавої та корисної інформації. Я залюбки проводжу вільний час на каналі, щоб побачити чи почути для себе щось принципово нове.

Б

Мені відразу сподобалося на каналі FS.to те, що цей ресурс не потребує від своїх клієнтів обов’язкової реєстрації. Такий підхід дозволяє мені не витрачати зайвого часу, який є таким необхідним для прекрасного відпочинку. Я задоволений.

Б

Ну чого такого особливого може запропонувати користувачам будь-який Інтернет-ресурс, зокрема, FS.to? Скажу відразу чесно і відверто - раніше я ще на щось сподівався, а згодом зрозумів – все це марно – я вже нічого від джерела не очікую.

Х

Щоб там не казали люди про FS.to, а мене він завжди задовільняв раніше, і сьогодні виконує всі мої забаганки. Я із задоволенням відвідую цей ресур, залишаюся на ньому упродовж кількох годин, а також мрію про те, що таке моє відношення до сайту ніколи не зміниться.

С

Було б не правдою казати пр те, що я у захваті від FS.to. Тим не менше, цей канал можна відвідувати час від часу. Зрозуміло, якщо тут будуть відбуватися хоч поступово, але деякі зміни, в мене виникне бажання використовувати його можливості частіше.

С

Я не у захваті від того контенту, який отримую на FS.to. Як на мене, то він взагалі слабенький. Мені не зрозуміло, на що розраховують його власники, коли пропонують своїм користувачам таку невелику підбірку фільмів та шоу.

Г

Я вже давно відмовилася від вітчизняного телебачення, так як мене не задовільняє те, що пропонують на його каналах. У якості заміни я знайшла для себе FS.to. Тут я можу, послухати музику, почитати цікаву статтю або подивитися улюблений серіал.

Б

Я є великим фанатом кіно, і не можу пройти осторонь нової цікавої картини, зокрема справжньої комедії. Велику допомогу у цьому сенсі я отримую від каналу FS.to, який завжди стоїть напоготові, щоб виконати всі примхи своїх відвідувачів.

П

Особливих позитивних емоцій FS.to ніколи в мене не викликав. Я сприймаю його як среднєститистичний канал, що діє в Інтернеті. Але інколи я викорстовую його контент для власних потреб. На таке відношення до нього цей ресурс заслуговує.

Е

Всі новини я переглядаю на сайті FS.to. Тут дуже швидко можна знайти саме ті розділи, які мене більш за все цікавлять. До того ж я можу обрати якусь приємну стрічку і переглянути її без зайвого клопоту. На мою думку, це просто прекрасно – мати такого надійного помічника.

А

Нещодавно я втратив роботу, на яку завжди покладав великі надії. Тепер перебуваю у розпачі. Часу вільного маю дуже багато, того вже звик заходити на FS.to і там розважатися. Не знаю, чи взагалі це добре, але поки що мені залишається лише це.

С

Нічого надзвичайного я на сайті не побачив, хоча очікував цього. Мабуть, я багато чого вимагаю від ресурсу, але я хочу бути впевненим, що отримаю все те, чого потребую. Тому годі розводити балачки про неперевершеність FS.to – це самий звичайнісенький канал.

Л

Як на мене, канал FS.to здатний задовольнити потреби великого кола людей. На ньому завжди можна знайти для себе заняття для роботи і розваг. Я тут вже не перший рік, добре знаю структуру сайту, тому із впевненістю пропоную його до уваги всім глядачам.

Э

Я дуже багато працюю, і часу на відпочинок залишається обмаль. Тому не можу собі дозволити дивитися стрічки без впевненсті в їх користі для мене. Тому, обираючи наступний фільм, читаю анонси до нього. У цьому я завжди можу покластися на FS.to – він точно мене не підведе.

Інші сайти