Зоряний шлях: Дискавері українською

Оцінка
Сезонів3
Рік2017
КатегоріяЗарубіжні серіали
Жанрифантастика
КраїнаСША

Екіпаж космічного літального об'єкта USS Discovery NCC-1031, який вже полюбився глядачам оригінального серіалу «Зоряний шлях», вирушає в непросту пригоду.

Відбувається це задовго до представлених в «Зоряному шляху» подій, років так 10 тому.

В які світи потрапили наші герої і які складнощі встигли подолати разом? Що передувало подіям з уже переглянутого раніше серіалу?

Одна пригода заплутаніша за іншу. Вивчення глибокого космосу, пізнання небачених раніше світів, знайомство з їх мешканцями і нелегкі випробування на силу, міцність, дружбу.

Коментарі

В

Ніяк не очікував такого неякісного кіно - погано все від діалогів і до постановки. Не буду навіть вдаватися в деталі, просто назву це пародією на оригінал. На жаль, розчарований.

А

Замислювалося це як сучасна версія старого доброго фільму. За фактом вийшла якась пародія. Похмура атмосфера, недоречний музичний ряд, погана графіка і місцями абсолютно навіжені фантазії сценаристів.

А

Не бачу вад у сюжету. І всіма персонажами задоволена - вони дуже живі, некартонні. Герої приголомшливим чином долають створені перед ними складності, і все це під карколомну музику. Мені фільм здався гармонійним і зайшов на ура!

А

Аплодую якості картинки. Другий плюс - це, що серіал гарненько занурює в ностальгію. І третє - це інтрига. Вона наростає з кожною серією і я несказанно цьому радий. Рекомендую, дуже класна робота!

А

Вище всяких похвал! Картинка бумбова! Строго витриманий жанр і стилістика. Дуже добре закручена інтрига. Героям симпатизуєш. Дуже сподобалось! Можна звертати увагу на дрібні неточності, але навіщо, якщо в цілому фільм хороший?!

Л

Не знаю, що мотивувало мене додивитися фільм до кінця. Навряд чи режисер ставив перед собою цю мету - щоб глядач додивився його творіння до кінця. Фільм якийсь пародійний, актори ніби не грають, а кривляються. Болем віддав мені цей кіносеанс, на жаль.

Дивіться також

детективні серіали
драми
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
фантастика
фентезі
бойовики
драми
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
драми
комедійні серіали
трилери
жахи
фантастика
детективні серіали
драми
трилери
фантастика
бойовики
драми
фантастика