Хроніки Шаннари українською

Оцінка
Сезонів2
Рік2016
КатегоріяЗарубіжні серіали
Жанрипригоди, фантастика, фентезі
КраїнаСША

У тридев'ятому царстві в давнину жили ельфи, що володіли магією. Одного разу вони уклали все світове зло в одну паралельну реальність. Одне могутні зачароване дерево берегло спокій всіх казкових істот і простих смертних від вселенського зла. Але Зло знайшло як пролізти та починає потихеньку прориватися в спокійний світ. Від цього зачароване дерево починає слабшати та є ризик, що і зовсім помре. Тому його охоронець і останній нащадок царського роду ельфів беруться врятувати світ від всепоглинаючої темряви і руйнування.

Коментарі

М

Цей серіал має сенс подивитися, так як на його основі можна було б зробити дуже привабливу екранізацію. Спеціальні ефекти і грим акторів виконані на непоганому рівні, а акторська гра просто заворожує і переконує у тому, що всі події стрічки відбуваються насправді.

Б

Вважаю, що серіал є непоганим. Спеціальні ефекти та грим мені взагалі дуже сподобалися. Гра акторів є впевненою, і в мене інколи виникало таке відчуття, що я спостерігаю за реальними подіями. Тому рекомендую переглянути цей фільм і отримати задоволення від цього.

Дивіться також

бойовики
драми
кримінальні серіали
пригоди
фантастика
фентезі
мелодрами
пригоди
фантастика
фентезі
драми
фантастика
фентезі
драми
мелодрами
пригоди
фентезі
детективні серіали
драми
пригоди
трилери
фентезі