Хроніки Шаннари українською

Оцінка
Сезонів2
Рік2016
КатегоріяЗарубіжні серіали
Жанрипригоди, фантастика, фентезі
КраїнаСША

У тридев'ятому царстві в давнину жили ельфи, що володіли магією. Одного разу вони уклали все світове зло в одну паралельну реальність. Одне могутні зачароване дерево берегло спокій всіх казкових істот і простих смертних від вселенського зла. Але Зло знайшло як пролізти та починає потихеньку прориватися в спокійний світ. Від цього зачароване дерево починає слабшати та є ризик, що і зовсім помре. Тому його охоронець і останній нащадок царського роду ельфів беруться врятувати світ від всепоглинаючої темряви і руйнування.

Коментарі

М

Цей серіал має сенс подивитися, так як на його основі можна було б зробити дуже привабливу екранізацію. Спеціальні ефекти і грим акторів виконані на непоганому рівні, а акторська гра просто заворожує і переконує у тому, що всі події стрічки відбуваються насправді.

Б

Вважаю, що серіал є непоганим. Спеціальні ефекти та грим мені взагалі дуже сподобалися. Гра акторів є впевненою, і в мене інколи виникало таке відчуття, що я спостерігаю за реальними подіями. Тому рекомендую переглянути цей фільм і отримати задоволення від цього.

Дивіться також

мелодрами
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
драми
кримінальні серіали
пригоди
фантастика
фентезі
детективні серіали
драми
трилери
фантастика
фентезі
драми
пригоди
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика