Сутінкові мисливці

Сутінкові мисливці
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Сезонів2
Рік2016
КатегоріяЗарубіжні серіали
Жанрибойовики, драми, мелодрами, фентезі
КраїнаСША

Звичайна дівчина підліток на свій вісімнадцятий день народження дізнається, що вона не така вже й проста. Виявляється вона спадкоємиця древнього роду Сутінкових Мисливців. А точніше - людей-ангелів, призначення яких берегти людський рід від різних проявів демонів. Не встигнувши переварити нову інформацію і своє призначення, їй доводиться рятувати свою матір, яку викрали "нечисті". Допомагає в рятувальній операції дівчині її друг, а також ще один сутінковий мисливець. Їх пошуки матері заводять друзів в паралельну реальність, де починають відбуватися небачені речі...

Коментарі

Р

Може цей серіал ще й набере обертів, а після двох серій можу назвати його не найвдалішою екранізацією «Знаряддя смерті». У багатосерійному фільмі можна було б створити повноцінний світ, атмосферне - режисерам поки що це не вдалося. І акторська гра підводить.

В

Бездарна гра Кетрін Макнамари, на її тлі головний герой в особі Домініка Шервуда виглядає виграшно, але все одно акторськими талантами ні одного, ні другого назвати не можна. Мені, як шанувальнику книги, перейнявшись її атмосферою і долями головних героїв, хотілося б щоб кастинг акторів був проведений ретельніше.

М

Чергова спроба екранізації сутінкової історії. Шановні кінематографісти, ну не потрібно обігрувати цю історію як попало! З якими попало акторами і з абияк проведеними підготовчими роботами.

П

Рекомендую цей серіал і тим, хто читав / дивився книгу / фільм, і тим, хто цього не робив. Настійно рекомендую абстрагуватися від подій в оригіналах, це дещо інша подача історії. Свіжа і цікава, що має право на існування. Критикувати не стану.

Х

Набридло, що американці додають історію про Чорнобиль куди треба і не треба. Ну до чого він тут за сюжетом? Спостерігаються і інші нестиковки. Також розчаровує акторська гра, але може все ще налагодиться.

С

Я з тієї категорії глядачів, які прочитали книгу. Там і справді відкривається вражаючий сутінковий світ. А серіал на тлі книги блідий і поверхневий.

Т

Якщо свого часу однойменний фільм вам здався слабеньким, то після цього серіалу ви переглянете свою думку. І фільм переглянути теж захочеться. Актори трохи невдало підібрані, не відповідають своїм типажам. Сюжет по-дурному розходиться з книгою. Але поки не зникло бажання перервати перегляд.

О

Навіщо рівняти цей серіал з повнометражним фільмом і тим більше з самою розповіддю? В такому випадку завжди можна знайти вади. Це чергове авторське бачення популярної історії. І мені воно подобається. І тандем Макнамара і Шервуда теж подобається. Так, місцями награно, але цікаво.

М

Поки що моя рецензія нейтральна, але якщо так піде і далі, вона стане негативною. Актори не розкривають характер головних героїв, атмосфера могла бути і яскравішою. Сюжет з потенціалом, цікаво, що буде далі. Але виконання все ж слабке.

А

На мою думку це цікавий серіал мені хотілося щоб його знімали далі

Г

Взагалі дивитися стрічки про людей-ангелів, мабуть дуже цікаво. Але надздібності є не у кожної людини, і не всі бажають бачити історії про те, що поруч з ними знаходяться такі люди, які інколи можуть бути вкрай небезпечними.

М

На мою думку, цей серіал стане цікавим тільки для підлітків, які мріють про про щось надзвичайне у житті, так як впевнені у тому, що таке існує десь поруч, і навіть э в них саміх. Я вже доросла людина, тому такі проблеми для мене виглядають лише як вигадані.

Ю

Ось і ще одна оповідь про мисливця, але тепер він є у жіночого роду. Як мені вже набридли подібні стрічки! Невже немає чогось більш цікавого та потрібного сучасному молодому глядачу? Я категорично висловлююся проти показу даного фільма!

Ю

Ось і ще одна оповідь про мисливця, але тепер він є у жіночого роду. Як мені вже набридли подібні стрічки! Невже немає чогось більш цікавого та потрібного сучасному молодому глядачу? Я категорично висловлююся проти показу даного фільма!

М

Непоганий серіал для перегляду. Але є кілька недоліків, зокрема, щодо виконання ролі головною героїнею та постановки деяких спеціальних ефектів. Тим не менше, вважаю, що фільм сподобається тим, хто полюбляє містичні історії. Пропоную також подивиться стрічку підліткам. Вони знайдуть тут багато чого для себе повчального.

Дивіться також

бойовики
драми
комедійні серіали
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
бойовики
драми
кримінальні серіали
мелодрами
трилери
бойовики
драми
кримінальні серіали
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
драми
фентезі
драми
мелодрами
жахи
фентезі
бойовики
драми
жахи
фантастика
фентезі
драми
мелодрами
пригоди
фентезі
бойовики
військові серіали
драми
історичні серіали
мелодрами