Добра відьма

Оцінка
Сезонів3
Рік2015
КатегоріяЗарубіжні серіали
Жанридрами, комедійні серіали, фентезі
КраїнаСША

Молода і дуже симпатична жінка на ім'я Кессі Найтінгейл разом зі своєю донькою переїжджає в невелике містечко з мріями про спокійним життя. Тут вони поселяються у щойно куплений будинок, але, не встигнувши обжитися, дізнаються, що їх нове житло місцеві жителі чомусь називають «сірим будинком» ...

Краса Кессі не залишить байдужим жодного чоловіка, але це робить жінку найлютішим ворогом ревнивих дружин. Розлючені дами влаштовують на неї полювання, а їх головною зброєю стають магічні здібності самої Кессі.

Життя жінки змінюється після появи нових сусідів - доктора Сема Редфорта і його сина. Чоловіки зачаровані магічним дуетом матері і дочки ...

Коментарі

Ф

Цей серіал є ще одним свідченням про те, як присічні місцеві здатні ускладнити життя тих, хто від них хоч чимось відрізняється. Чесно кажучи, мені дуже неприємно було спостерігати за людськими заздріщами, які, напевне, ніколи не скінчаться.

А

Як на мене, то саме такі стрічки можна дивитися до нескінченності, так як вони здатні настільки підняти настрій, що все навколо відразу буде здаватися красивим та добрим. Я за те, щоб подібних картин було набагато більше. Мабуть, тоді життя буде здаватися яскравішим.

К

Непогана стрічка, яку створено саме для жінок. Вона ще раз продемонструвала ти сили, які є у представниць слабкого полу для того, щоб керувати нами, чоловіками. Чесно кажучи, я не проти того, щоб підкорюватися слабким та ніжним рукам жінок.

Н

Таку стрічку дуже пріємно подивитися у часи дозвілля, так як вона надасть яскравих емоцій та допоможе розібратися у питанні, чи маємо ми право судити людей, які чимось відрізняються від нас. Подивиться цю картину, і переконайтеся у цьому самі.

Д

Можна багато чого казати на користь цієї стрічки, але деякі епізоди мені здалися не дуже цікавими, тому що я зовсім не повірила в те, що в них відбувалося. Тим не менше, для жіночої аудиторії дана картина може бути корисною, і я саме їй і рекомендую цей фільм для перегляду.

Э

Дуже солодка стрічка на смак, незважаючи на те, що є в неї і деякі окремі негаразди. Такі сюжети мені не до вподоби, так як я не бачу у них головної ідеї. Тим не менше дивитися на самих акторів мені було приємно, але цього я не скажу про сюжет фільму.

Н

Коли я дивилася цей серіал, то в мене виникла думка про те, наскількі життєва ситуація показана у даному серіалі. Тут, як і завжди, сусіди починають шукати у людині якісь негаразди, якщо вона хоч трохи відрізняється від них самих. Подивиться цю картину, і тоді зрозумієте те, про що я хочу сказати.

Р

Непоганий серіал для того, щоб замислитися над негараздами, які часто приносить красива зовнішність. Також важливою думкою фільму є те, що будь-яка дія породжує відповідну реакцію, і не слід розраховувати на те, що завдана шкода минеться без достойної відповіді.

Ж

Мені дуже сподобався цей серіал. Він значно покращив мій настрій, так як я знайшла в ньому багато чого повчального для себе. Я із нетерпінням очікувала кожної наступної серії і трохи сумувала, коли вона закінчувалася. Побільше б таких вдалих фільмів!

З

Залюбки переглянула серіал «Добра відьма». Відразу він заінтригував мене вже своєю назвою. Коли почала його дивитися, жодного разу не пошкодувала про витрачений час. Мені дуже знайомі ті події, які відбуваються у фільмі за сценарієм. Тому я на боці його героїнь.

М

Я з великою повагою ставлюся до таких серіалів. Мені сподобалося у ньому те, що головна героїня знаходить у собі сили протистояти соціуму, у якому вона волею долі опиняється і робить це із справжнім достоїнством. Від стрічки залишилися тільки приємні спогади.

М

Взагалі серіал цікавий. У ньому в черговий раз демонструється головне правило життя – добро завжди перемагає зло. Начебто і приємно спостерігати за такими речами, але я подивився стрічку з поганим перекладом - і в мене залишилися невтішні спогади у зв’язку із цим.

Дивіться також

драми
комедійні серіали
фентезі
бойовики
драми
комедійні серіали
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
драми
комедійні серіали
мелодрами
пригоди
сімейні серіали
фентезі
драми
комедійні серіали
кримінальні серіали
жахи
драми
жахи
фентезі
драми
комедійні серіали
кримінальні серіали
драми
комедійні серіали
мелодрами
бойовики
драми
мелодрами
фентезі