Білий хлопець Рік (2018)

Білий хлопець Рік (2018) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридрами, кримінал
КраїнаСША
У головних роляхМеттью Макконехі, Дженніфер Джейсон Лі
Премʼєра
Бюджет$29 000 000
Збори$24 011 188
Декада2010-х

Сильна наркоманська драма заснована на реальних подіях історія життя колишнього поліцейського сексота, що став драгдилером. Події розгортаються у 1980-і роки, в похмурому робітничому Детройті. Головний герой - Річард Верш-молодший, син звичайного трудяги. Річард став наймолодшим інформатором в історії ФБР. Але коли через деякий час ФБР більше не потребувало його послуг, Верш сам почав продавати кокаїн і був заарештований в 1987 році та засуджений до довічного ув'язнення в Мічигані, але був умовно звільнений в 2017 році через майже 30 років…

Додати новий коментар

Коментарі

Я

Хороший фільм. Дивіться. Але врахуйте, що це досить важкий фільм, тож краще налаштуватися до цього. Після перегляду Вам буде над чим подумати. Адже фільм знято не для широкого загалу. І метою не є збори в кінотеатрах. Навіть не знаю, чи в Україні він йшов. Відкрийте Америку без фотошопу. Брудну і злиденну. Тут є те, чого нам не хочуть показувати. Це як відкрити шафу сусіда з його скелетами. А, ще цей фільм на реальних подіях. Тож врахуйте, що тут показано справжню долю хлопчака, який ще не подорослішав, а вже зіпсував собі все життя. І шанс на виправлення йому не дали.

B

Історія вкрай трагічна, проте головний герой дійшов до кінця і зробив вірні висновки: має доньку, сестру, кохану жінку і як слід прожити щасливе життя разом з ними аби не втратити це - родину.

Схожі фільми

вестерни
детективи
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
кримінал
мелодрами
драми
кримінал
трилери