Білий хлопець Рік (2018) українською

Оцінка
Жанридрами, кримінал
КраїнаСША
У головних роляхМеттью Макконехі, Дженніфер Джейсон Лі
Премʼєра
Бюджет$29 000 000
Збори$25 957 482
Декада2010-х

Сильна наркоманська драма заснована на реальних подіях історія життя колишнього поліцейського сексота, що став драгдилером. Події розгортаються у 1980-і роки, в похмурому робітничому Детройті. Головний герой - Річард Верш-молодший, син звичайного трудяги. Річард став наймолодшим інформатором в історії ФБР. Але коли через деякий час ФБР більше не потребувало його послуг, Верш сам почав продавати кокаїн і був заарештований в 1987 році та засуджений до довічного ув'язнення в Мічигані, але був умовно звільнений в 2017 році через майже 30 років…

Коментарі

Я

Хороший фільм. Дивіться. Але врахуйте, що це досить важкий фільм, тож краще налаштуватися до цього. Після перегляду Вам буде над чим подумати. Адже фільм знято не для широкого загалу. І метою не є збори в кінотеатрах. Навіть не знаю, чи в Україні він йшов. Відкрийте Америку без фотошопу. Брудну і злиденну. Тут є те, чого нам не хочуть показувати. Це як відкрити шафу сусіда з його скелетами. А, ще цей фільм на реальних подіях. Тож врахуйте, що тут показано справжню долю хлопчака, який ще не подорослішав, а вже зіпсував собі все життя. І шанс на виправлення йому не дали.

B

Історія вкрай трагічна, проте головний герой дійшов до кінця і зробив вірні висновки: має доньку, сестру, кохану жінку і як слід прожити щасливе життя разом з ними аби не втратити це - родину.

Схожі фільми

драми
кримінал
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
вестерни
детективи
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми