Здичавіла (2018)

Здичавіла (2018) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрижахи, фентезі
КраїнаСША
У головних роляхЛів Тайлер, Бред Дуріф
Премʼєра
Декада2010-х

Симпатичний жахастик з елементами драми та фентезі про чудовиськ та людей, які бувають ще страшнішими. Головна героїня - 16-річна Анна, яка зростала в повній ізоляції в лісовій хатині та нічого не знає про навколишній світ. Одного дня її знаходять місцевий шериф Еллен та її 16-річний брат Рей. Але, навіть перебуваючи під їх захистом, Анна не перестає боятися. Дівчина впевнена, що за нею нібито полюють страшні чудовиська, про яких їй розповідав батько. Чим більше Анна відкриває для себе новий світ, тим більше вона проникає в таємницю чудовиськ і розуміє, що її життя нерозривно пов'язане з цією легендою…

Додати новий коментар

Коментарі

З

Згоден з попереднім дописувачем. Стрічка розкриває незручні для сучасного буття людей питання людяності і не лише. Дуже добре зіграла Лів Тайлер - одна з улюблених акторок, і звісно героїня, яка грала Анну. Хороше кіно. Просте. Однак якісне. Раджу до перегляду фанатам жанру.

B

Привіт усім! Стрічка з дуже цікавим сюжетом і не нудний. Вбивств та океан крові, як в інших примітивних "жахастиках" тут не знайдете і це вже добре. Ставку при зйомці робили на людські якості людей. Досить повчальний та актуальний в наш час. Приємного перегляду особам 18+, бо не для дітей.

Схожі фільми

бойовики
трилери
жахи
фантастика
фентезі
бойовики
жахи
фентезі
детективи
трилери
жахи
фентезі
бойовики
пригоди
жахи
фентезі
комедії
мелодрами
жахи
фентезі
драми
жахи
фентезі
жахи
фентезі
трилери
жахи
фентезі