Зоряні війни: Останні джедаї (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика, фентезі
КраїнаСША
У головних роляхМарк Хемілл, Керрі Фішер, Адам Драйвер, Оскар Айзек
Премʼєра
Збори$1 332 539 889
Декада2010-х

Продовження легендарної саги, дія якої розгортається навколо все тих же улюблених мільйонної аудиторії персонажів. Втім, сюжетну лінію торкнулися і деякі зміни.

Глядач все так же зможе спостерігати боротьбу темної сторони з добрими силами, жертвою якої стає Хан Соло. У той же час триває битва Першого Ордена з Опором, а Силу в собі пробуджує Рей.

У своїй новій іпостасі Рей стикається зі Скайуокером і в цій частині саги ви, нарешті, дізнаєтеся, чим така зустріч може завершитися.

Кайло Рен переходить на іншу сторону Сили, жертвою такого перетворення стає його батько. Тепер Кайло сидить на вершині Першого Ордена. Амбіції героя розпалюють ситуацію навколо нього, і коли Лея, озброївшись підтримкою інших героїв, береться за нову місію, відносини між ними досягнуть апогею.

Коментарі

Д

Боже, баби розфарбовані біля керма, недоадмірали, ця західна політкоректність зовсім посунула всю кіноіндустрію незрозуміло куди, скрізь мультикультуралізм (В поганому сенсі), і роблять упор на нинішній дегенеративний фемінізм, де розфарбовані баби, нібито, "Ставлять селюків на місце&". Зоряні війни зовсім зіпсували.

М

Як на мене, дивний вийшов фільм. мене не покидало відчуття, що за режисурою стояло кілька абсолютно різних людей, настільки фільм вийшов обривчастим. І ще тролінг. Це все, напевно, найжорстокіший тролінг - взаємини між головними героями, їх переміщення і маса непорозумінь і недоречностей в кадрі.

А

Забавна вийшла частина, чи не так? На фільм варто сходити тільки заради того трешу і відчайдушних веселощів, які представили глядачеві автори. Не розраховуйте отримати з фільму відповіді на серйозні питання щодо розвитку знаменитого всесвіту. Здається, автори гарненько поприколюватися зі знаменитою історії та її фанів.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі