Убивство священного оленя (2017)

Оцінка
Жанридетективи, драми, трилери, жахи
КраїнаВеликобританія, Ірландія, США
У головних роляхКолін Фаррелл, Ніколь Кідман, Білл Кемп
Премʼєра
Збори$2 595 434
Декада2010-х

Спритно скомпонований психологічний трилер припаде до душі кожному любителю містичних історій, загадок з непередбачуваним рішенням.

У центрі сюжету звичайна сім'я, глава якої успішний кардіохірург. Стівен, його дружина і двоє дітей жили спокійним, розміреним життям. Ось тільки Стівена щось обтяжує, щось відоме і підвладне тільки йому.

Привид з минулого. Приховувати його більше немає сенсу. Підліток, якому Стівен старанно намагався замінити рідного батька виходить з-під контролю. І на цьому спокою і благополуччя сім'ї настає кінець.

Історія помсти і жертовності, битва за порятунок душі і тіла набирає обертів.

Коментарі

К

Фільм для хворих людей зі збоченим поглядом на життя..пошкодувала що потратила час ...

V

Фільм оригінальний! Навіть занадто оригінальний! Тому не кожному буде до смаку. Тут продумано дуже багато деталей. Кому не до вподоби перенасичиність діями, як у багатьох бойовиках, то це фільм для вас. Кінострічка справді дуже деталізована. Операторська та режисерська роботи на високому рівні. Але особисто для мене є недоречним крупні кадри фільму однієї дії, які нам показують протягом 3-х хвилин. За цей час хочеться розбити екран монітора, щоб цього не бачити. Додивився до кінця, не можу сказати, що шкодую про витрачений час. Такого я ще точно не бачив, тому цим фільм і цікавий, але більше для мене нічим.

В

Повний ідіотизм, котрий невартий перегляду. Дарма витратив 2 години на перегляд.

А

бредятина а не фильм.

О

Дуже рекомендую ознайомитися з міфологічним і літературним підґрунтям цього фільму. Тоді все стане максимально зрозумілим, і фільм наповниться смислами. Візуальний ряд, без сумнівів, заслуговує на похвалу, втім, як і операторська робота в цілому.

Л

Фільм місцями неприємний, а саме людське серце, яке бёється з перших кадрів - це .... оригінально! І весь фільм такий - викликає жах і клубок у горлі. Він мрзенний, але пробуджує емоції, режисерові вдалося зробити пам’ятне кіно.

С

Прекрасна операторська робота. Всі ці плани - наповнене сенсом і виконано майстерно. У фільмі сподобалося дуже багато, є тільки питання до фіналу. Як на мене, фінал був би відповідним до всієї розповіді, якби розвинувся більш елегантно, а не зухвало і грубо.

О

Щось дивне, сюжет кожен може додумати як йому буде завгодно. Не зрозуміло, що відбувається на початку і не ясно, що все-таки в кінці. Важкий, довгий фільм

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
драми
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери
жахи