Диво (2017) українською

Оцінка
Жанридрами, сімейні фільми
КраїнаГонконг, США
У головних роляхОвен Вілсон, Джулія Робертс
Премʼєра
Бюджет$20 000 000
Збори$305 937 718
Декада2010-х

Душевне драматичне кіно, яке барвисто відображає непрості життєві обставини, в яких опнився простий хлопчисько Август.

Август Пулман на перший погляд простий хлопчисько. Чи ні? Він обожнює "Зоряні війни", він освоїв безліч комп'ютерних ігор, він пустує зі своїм домашнім псом, постійно свариться і мириться зі своєю сестричкою. А ще Август, незважаючи на дорослий вiк, не відвідує школу, він навчається вдома. І ось тут напрошується питання — чому ж?

Виявляється, доля Августа не настільки проста і звичайна. Його мама забирає хлопчика зі школи, щоб займатися з ним самостійно, а паралельно з тим забезпечувати дитині належний догляд... Через важке генетичне захворювання.

Август переносить 27 операційних втручань і жодне з них таки не дозволяє дитині зберегти обличчя. Так-так, Август — малюк без обличчя. Як йому з цим жити? І що трапитися, коли Август потрапляє до звичайних дітей в звичайну школу?

Коментарі

А

Приторно, неискренне. Все герои не настоящие, если честно не поняла до конца, то ли актеры играют плохо, то ли дубляж никакой, то ли сами ситуации совершенно не настоящие... Короче НЕ ВЕРЮ! НЕ СОПЕРЕЖИВАЮ! 3/10
1 За Джулию + 1 за симпатичного чернокожего парня сестры +1 за попытку...

В

Чудовий фільм. Корисний та цікавий і для дітей і для дорослих. Гарного перегляду.

В

Ось вже кіно, яке потрібно побачити кожному! При тому, що заявлений він як 12+, а значить, фізичного насильства в ньому немає, морального хоч відбавляй. Фільм дуже щемливий, він смикає душу. Він про ту життєву несправедливість, в яку потрапляють «не такі, як усі».

Схожі фільми

драми
комедії
пригоди
сімейні фільми
фентезі
драми
комедії
мюзикли
сімейні фільми
детективи
драми
пригоди
сімейні фільми
комедії
пригоди
сімейні фільми
фентезі
драми
комедії
мелодрами
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
сімейні фільми
спортивні фільми