Вечірка (2017)

Вечірка (2017)
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаВеликобританія
У головних роляхТімоті Сполл, Крістін Скотт Томас, Патріша Кларксон, Бруно Ганц, Емілі Мортімер
Премʼєра
Декада2010-х

Білла і Дженет давно одружені. У них спільні цілі, прагнення, захоплення... друзі. Останні регулярно збираються у Білла і Дженет в гостях — вони ведуть світські бесіди, попивають вино, обговорюють актуальні новини та події.

Ось в черговий вечір вони також зібралися разом. І те, що почалося настільки звично і заурядно, поступово перетворюється на трагікомедію.

Дженет ділиться з близькими своїми планами про просування в "тіньовому уряді" і поступово дружній і привітний прийом перетворюється в серйозне з'ясування стосунків. Слово за словом, і ось від позитивного настрою не залишається і сліду, а досі хороші друзі тут же стають не менш хорошими ворогами. Яка ж ціна дружбу? Що призводить до зміни переконань і принципів? І як герої фільму долають шлях від любові до ненависті?

Додати новий коментар

Коментарі

В

Мене не залишають байдужим фільми, в яких глядач під кінець залишається в розгубленості і подиві. Це один з таких. Приголомшливий сценарій! Всі персонажі на своїх місцях, кожен з них наповнений змістом. Приголомшливі діалоги, а фінал ... вище всяких похвал!

В

Фільм здивував. Мене в принципі легко зачепити таким ось розвитком подій - коли в обмеженому просторі збираються абсолютно різні, але дуже характерні особи. Глядачеві розкриваються майстерно зібрані діалоги - кожен з них ніби дорогоцінні намистини на витонченому намисті.

З

Фільм зовсім невеликого хронометражу і, що цікаво, сам сюжет розгортається протягом годинки-дві. Але наскільки він яскравий, насичений і видовищний! Кожен актор на своєму місці, сценарій деталізований, а відчуття від перегляду просто зашкалюють. Мені сподобалося.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
біографії
драми
комедії
сімейні фільми
бойовики
драми
комедії
кримінал
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
кримінал
драми
комедії
мелодрами