Тельма (2017)

Оцінка
Жанридетективи, драми, мелодрами, трилери
КраїнаДанія, Норвегія, Франція, Швеція
Премʼєра
Збори$189 308
Декада2010-х

Тельма, дівчина зі старовинним незвичайним ім'ям, вихована строгими, люблячими батьками. Коли прийшов час вступати до університету і покинути рідну домівку, ця подія не так просто далася сім'ї. Однак Тельма їде. І селиться в студентському гуртожитку.

Звичайно ж, тут на дівчину обрушується ціла купа спокус, однак вона тримається подалі від усіх — не п'є, в гучних вечірках не бере учатсі. Ось тільки перед однією спокусою вона встояти не може. У ній викликає суперечливі, раніше незвідані відчуття, її однокурсниця Аня.

Товариська і пустотлива Аня знайомить Тельму зі своїми друзями. Але чим закінчаться взаємини двох дівчат, коли грань між дружбою і любов'ю настільки розпливчаста?

Коментарі

Н

Цікавий,інтригуючий.Про те, яку психологічну травму переживають старші діти з появою молодших у сім'ї,про нестачу любові і про її пошуки.Ця стрічка про невіддані можливості самосвідомості,таємні грані бажання.

Н

Дуже класний. Фільм викликає переживання разом з героїнею її життя.

У

Фільм наштовхує на роздуми про помилки виховання і про те, як потім людині в створених батьками рамках живеться. Фільм відрізняється холодною, гідно витриманою картинкою, чудово передає морок свідомості головної героїні.

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
драми
мелодрами
детективи
драми
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери