Хто в домі тато 2 (2017) українською

Оцінка
Жанрикомедії
КраїнаСША
У головних роляхВілл Ферелл, Марк Волберг, Мел Гібсон, Джон Літгоу, Лінда Карделліні
РежисерШон Андерс
Премʼєра
Бюджет$69 000 000
Збори$180 613 180
Декада2010-х

Ну ось, нарешті в оригінальній сімейці Дасті і Бреда запанував спокій! Батько і вітчим знаходяться в стані нейтралітету, сімейні війни між ними закінчені і вони об'єднують власні зусилля, щоб організувати дітлахам незабутнє Різдво.

Все йшло добре, поки до онуків не приїхали їхні дідусі! Батько Дасті — пустотливий, різкий, брутальний. Батько Бреда — чуттєва і вразлива натура. І обидва вони люблять і своїх синочків, і своїх онуків. Обидва хочуть організувати свято за накращими традиціями. Ось тільки уявлення про це у всіх різне.

Різдво в цій шаленій сімейці знову обіцяє бути не з легких, але точно веселим.

Коментарі

M

Чудова різдвяна комедія, навіть краща за першу частину. :)

А

Весела, розкута, в американському стилі комедія. Чудове рішення для приємного вечора! Фільм одночасно претендує на категорію дорослого і сімейного, але при цьому він не переходить ніякі межі. Чимось по стилю нагадує роботи Сендлера - мені таке по духу.

Д

Відмінна зв’язка акторів, ну правда, красені! Ось тільки жарти мені здалися слабенький. Я бачив, звичайно, обмеження 16+, але вже надто пошло, не люблю, коли у авторів комедій на більшу фантазії не вистачає.

С

Ковток свіжого повітря! Серйозно вам кажу, це те, що треба в переддень Різдва. Я був задоволений і першою частиною, і на другу не нарікаю. Жарти на рівні, атмосфера свята передана. Особливо гарний тут Мел Гібсон, обаяшка, що не кажи!

Т

В цілому рекомендувати кіно можу. Це краще спільного дебюту Уолберга і Феррела і навіть краще першої частини «Татусів». Це далеко не ідеально, але творці фільму дуже старалися розкрити мотивацію головних героїв - додали сюжетну лінію дідів сімейства. Вийшло непогано і місцями дуже навіть відпадно.

Схожі фільми

комедії
сімейні фільми
бойовики
комедії
кримінал
бойовики
комедії
кримінал
трилери
бойовики
комедії
мультики
сімейні фільми
фантастика
бойовики
драми
комедії
кримінал
трилери