Сніговик (2017)

Оцінка
Жанридетективи, драми, кримінал, трилери, жахи
КраїнаВеликобританія, США, Швеція
У головних роляхМайкл Фассбендер, Ребекка Фергюсон, Шарлотта Генсбур
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$43 084 060
Декада2010-х

Гаррі — молодий детектив, який заступає на службу в поліцейську дільницю Осло і приймається за розслідування вельми заплутаної справи.

Гаррі необхідно розслідувати вбивство жінки, труп якої знайшли поруч зі сніговиком. Ось тільки цього незвичайному моменту Гаррі не відразу приділяє увагу. А даремно.

Серія таких дивних вбивств, коли поруч з жертвами був виліплений сніговик, сягає в далеке минуле. Маніяк повертається і тепер поліція має підняти справи десятирічної давності і таки поставити в них крапку.

Часу не так багато — всього лиш до наступного снігопаду, адже вбивця вже вишукує нову жертву серед сімейних жінок північного містечка.

Коментарі

А

Фільм порадував. Приємно дивитися і на гру акторів, і на те як це знято. Багато пишуть, що кінець сируватий і недотягує, але протягом усього фільму відчувається його особлива атмосфера і було б банально і нерозумно робити фінал аж надто епічним і гучним.

Д

Цей фільм явно сируватий. За заявами режисера, глядач побачить кіно без важкої частини знятих сцен, а для детективного жанру це катастрофа. Разом з тим хочу похвалити акторську гру і наявність виразної атмосфери у фільмі. Втім, він міг вийти явно краще.

О

Фільм з величезним потенціалом. Оригінальна задумка, небанальна атмосфера і вся ось ця обстановка півночі. Але все-таки трапився провал. Не знаю, на що там нарікав режисер, що й до чого йому завадило довести свою ідею до гідного завершення, але настільки безглуздий фінал кіно мене розчарував.

Я

Фільм просувався як вельми свіже та неабияке кіно. Розчарував. Єдине, що утримувало в залі до кінця, так це досить мляве бажання зрозуміти, ну хто ж таки за абсурдною задумом авторів виявиться головним лиходієм. Дізнався. Дійсно абсурдно. Фільмом розчарований. Не рекомендую.

Т

Як для хорошого трилера у «Сніговика» гідна зав’язка - у фільмі нагнітається інтрига, ось тільки, коли трапляється розв’язка, настає облом. Жодне з одкровень не вражає і не виглядає вартісним. Заради чого був проведений в залі час, так і не ясно.

М

Незрівнянно передана атмосфера і кліматичні особливості Скандинавії. З хорошого, мабуть, все. Тому що в іншому - нудне, без інтриги, уповільнене кіно. Сценарій плутаний, сюжет одноманітний.

П

У фільмі досить кліше і вчинки головних персонажів не завжди піддаються здоровій логіці. Але незважаючи на це, кіно все-таки стерпне, недільний вечір йому присвятити можна. Акторський склад не поганий, хоча від того ж Фассбендера очікувала більшого.

Г

Історію позиціонували як бестселер з Фассбендером в головній ролі, я очікував більшого. Міг бути міцний детектив, а вийшла якась розмазня. Дуже багато неточностей і недомовленостей. Загалом назвав би я його сирим і недоробленим.

Схожі фільми

детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика