Вогнеборці (2017) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми
КраїнаСША
У головних роляхДжош Бролін, Майлз Теллер, Джефф Бріджес, Джеймс Бедж Дейл, Тейлор Кітш, Дженніфер Коннеллі
Премʼєра
Бюджет$38 000 000
Збори$25 754 775
Декада2010-х

Під час створенні цього фільму автори зробили ставку на художнє, а не документальне відтворення реальних подій.

За основу взята історія 2013 року про гасіння лісової пожежі бригадою хоробрих пожежників в Арізоні (США). Безстрашні хлопці з Granite Mountain Hotshots жертвували своїми життями, щоб зупинити нещадне полум'я. Історія свого часу розлетілася по світу, а про загиблих в тій пожежі пам'ятають і досі.

Granite Mountain Hotshots було двадцять сміливців, дев'ятнадцять з яких так і залишилися в тому лісі. Напередодні смертоносної пожежі їх капітан Ерік Марш приводить в команду новобранця Брендана, до якого інші поставились з недовірою.

Фільм відображає внутрішні конфлікти і команди, і окремих її учасників. А ще це історія про сміливість, жертовність і щирість в непрості моменти життя.

Коментарі

А

Неймовірний фільм ......варто переглянути!!!!...... Він на довго мені
запамятається!!!!!

С

хороший фильм!

В

Крутий фільм, сумна історія... Раджу переглянути....

В

Фільм про простих і доблесних чоловіків, які стали пліч-о-пліч під час однієї з найдраматичніших і згубних пожеж в історії сучасної Америки. У фільмі немає натягнутих моментів. Крізь призму повсякденного життя сильних чоловіків показується той подвиг, який вони здійснили. Нічого зайвого, але скільки всього красномовного.

А

Фільм про нерівну сутичку людей зі стихією. Навіть дуже хоробрих і сильних духом хлопців природа не пошкодувала. Фільм про нещадність і нищівність. Навмисно в фільмі не привертається увага до трагізму ситуації, але не дивлячись на це він переданий в повній мірі.

Я

Фільм без будь-яких додаткових смислів. Ось він суто про те, про що є. Про протистояння людини зі стихією. Про доблесті і звичайну силу, яка є в деяких з нас. Приголомшлива історія, на жаль, з заздалегідь відомим фіналом. Отримав масу емоцій.

Р

Фільм з очевидною розв’язкою, оскільки засноване на реальних подіях. Тому весь час і не відпускала атмосфера визначеності і приреченості. А в цілому кіно чудове.

М

Фільм знятий про серйозну катастрофу. Лісова пожежа 2013 року забрала чимало хоробрих життів. Але з фільму мені це якось не стало очевидним. Знято кіно в принципі непогано, але вже надто сухим воно здається.

Є

Фільм виглядає неймовірно чесним. Окреме браво режисерові за те, що не зловживав сценами з вогнем. Вони точно вивірені, дозовані і присутні скоріше для того, щоб показати формування характерів у персонажів, а не для краси кадру або скупих глядацьких емоцій.

Схожі фільми

біографії
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
історичні фільми
пригоди
спортивні фільми
трилери
драми
військові фільми
біографії
біографії
драми
спортивні фільми
вестерни
драми
пригоди
біографії
драми
пригоди
біографії
драми
історичні фільми
біографії
військові фільми
драми
трилери