Вбивство у «Східному експресі» (2017)

Вбивство у «Східному експресі» (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, драми, кримінал
КраїнаМальта, США
У головних роляхКеннет Брана, Пенелопа Крус, Віллем Дефо, Джуді Денч, Джонні Депп, Джош Гад
РежисерКеннет Брана
Премʼєра
Декада2010-х

Барвистий і жвавий ремейк легендарного фільму 1974 року. Екранізація встигла стати класикою твори Агати Крісті. Фільм про приватного детектива Пуаро.

На дворі зима. З Стамбула відправлявся поїзд – східний експрес. Всі квитки розкуплені, а потрапити на поїзд Пуаро вкрай необхідно. Поважному пану таки знаходиться одне місце. Детектив просто хотів дістатися до місця призначення, але все пішло не за планом.

Поїзд здійснює вимушену зупинку посеред поля. І його пасажирам повідомляють, що один з них вбивця. Пуаро доведеться розкрити загадку вчиненого злочину. Але чи під силу це детективові?

Додати новий коментар

Коментарі

D

Досить непоганий фільм, цікаві повороти подій, розв'язка не є очевидною. Для любителів детективів рекомендую

В

Настільки відома історія Агати Крісті. Інтриги в фільмі не вийшло, і почасти тому що історія сама по собі легендарна. І що ж можна було привнести в неї нового? Звичайно ж, себе самого. І Брана це зробив. Фільм одного актора, серйозно.

Р

Пуаро в даній варіації був створений задля самомилування. Ось помітно, що Брана тягнеться від цієї ролі, але бути глядачем такої насолоди - не найбільше задоволення. Втім, були ще й інші актори, і ось вони впоралися зі своїми ролями чудово. Тому в цілому фільм вийшов на рівні.

А

Детективна історія, яку складно зіпсувати. Сам по собі сюжет давно визнаний геніальним, і його демонстрація глядачеві не зовсім-то і заслуга творців фільму. У прагненні за якоюсь інтригою і несподіванкою для глядача, Брана трохи змінив сценарій і це призвело до смислових провалів. Може це і не кожному кинеться в очі, але мені враження про фільм зіпсувало.

М

Від фільму стільки всього очікували, це була смілива заявка на успіх! Але фільм поступається своєму попереднику. Наш Пуаро вийшов місцями порожненьким, його персонаж недостатньо опрацьований, може тому, що актор ще й розривався, будучи режисером? Але і не можна не похвалити графіку і барвистість, операторську роботу - тут міцна п’ятірочка.

А

Настільки зоряний склад зібраний в цьому фільмі! Захват вельми виправданий. А ось Брана у головній ролі - це, мабуть, промах. Видно, що від своєї ролі людина кайфувала, але ось одночасно ще й режисурою зайнятися - це вже було непосильно. Втім, похвалю ще панорами і цікаве бачення класичного сюжету.

П

Фільм з величезним потенціалом і з очевидною заявкою на успіх. Геніальність акторського складу не буду піддавати сумніву, а ось персонажі розкриті погано. Внутрішній конфлікт головного героя і зовсім здається недоречним і перебільшеним. Переплюнути попередню екранізацію у Брани не вийшло.

Т

Якщо порівнювати з попередньою екранізацією, ви залишитеся розчаровані, а якщо просто насолоджуватися кіно, то дуже навіть сподобається. Так, місцями персонажі здавалися порожніми і недопрацьованими. Так, Брана, напевно, взяв на себе занадто багато, приділивши час і режисурі, і розкриттю головного персонажа. Але в цілому фільм вартий уваги. Хоч і не без вад.

Схожі фільми

драми
кримінал
трилери
детективи
драми
комедії
кримінал
біографії
драми
кримінал
біографії
драми
кримінал
детективи
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
кримінал
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери