Пила 8 (2017)

Пила 8 (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, кримінал, трилери, жахи
КраїнаСША
У головних роляхТобін Белл, Каллум Кіт Ренні
Премʼєра
Декада2010-х

Фільм – продовження захоплюючого жаху про всепоглинаюче зло, про те, хто не раз тримав в страху весь округ. Джон Крамер. Він же Пила. "Але ж з ним покінчено!"– здивуєтеся ви. Можливо, так. А можливо, і ні!

У містечку знову починаються жахи – тут і там знаходять кілька трупів, всі докази ведуть до Джона Крамера. Так, до того самого, який помер більше десяти років тому. Хто ж тепер орудує в місті від його імені? Хто взяв на себе сміливість продовжити це прокляття?

Фільм виконаний в кращих традиціях жанру і, напевно, припаде до душі любителям полоскотати нерви і розгадати запропоновану авторами історію до кінця.

Додати новий коментар

Коментарі

Я

?

А

Ось що значить, не вміти зупинитися вчасно. У той час, як перші дві частини Пили були приголомшливими, а третя - стерпна, восьма - це явне непорозуміння. Як тільки режисери не звивалися, але вийшло щось несамовите і відверто потворне. Не можу рекомендувати.

А

Дуже не рекомендую цей фільм справжнім фанатам Пили. Дуже мало відсилань до минулих частин, але ж в цьому і полягав успіх. Фантазії творцям явно не вистачило, чортівня зовсім не розвинена.

М

Немає тут ні масштабності, ні грандіозності перших частин. Вельми заурядно, всі втомилися від попередніх частин. Фільм залишив після себе надто багато питань, але в цьому мабуть і задумка, оскільки, я так розумію, на 8-й частині автори не зупинятимуться.

Л

З перших кадрів і до самого кінця восьма частина заволоділа моєю увагою. Дуже атмосферно, похмуро - все як треба. Інтрига витримана до кінця, спогади про минулі частини у мене ожили. Задоволений!

А

Фільм ніби як повинен перегукуватися з минулими частинами, а значить, всіх послідовників Пили не особливо-то і воскресиш. Але хтось новий затіяв нову гру - трупи, кров рікою, заплутаний вир злочинів, гра на виживання. Побільше б відсилань до минулих частин і все було б ОК з цим кіно.

А

Джон Крамер повертається через 7 чи то 10 років. У фільмі дуже спритно погралися з часом, а ще надавили на почуття провини і моральність головних героїв. Ну і звичайно ж, м’ясо, м’ясо, м’ясо - стиль витриманий.

Схожі фільми

детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери