Скайлайн 2 (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, трилери, жахи, фантастика
КраїнаВеликобританія, Індонезія, Канада, Сінгапур, США
У головних роляхФренк Грілло, Бояна Новакович
Премʼєра
Бюджет$20 000 000
Збори$608 669
Декада2010-х

У детектива Марка Корлі був жахливий день — спочатку йому довелося забирати сина Трента з поліцейського відділення, а пізніше на планету напали інопланетяни. Вони почали забирати тисячі людей на свої кораблі прямо з вулиць. Серед них теж опинився Трент. Його батько намагається знайти спосіб потрапити на корабель, щоб знайти сина.

На борту літаючого судна Марк не знайшов хлопця, зате дізнався те, що в майбутньому допоможе землянам в протистоянні з небажаними гостями. Але чи вдасться йому врятувати Землю і знищити ворога?

Коментарі

Ф

Люди, звідки стільки зірок? Ляп на ляпі, відсутність логіки і повна передбачуваність подальших подій. Ледве додивився до середини.

С

З такою ж ідеєю, але зовсім інший фільм. А так, втрачений час.

Я

Фільм явно цікавіший і динамічніший, ніж перша частина, але бути гірше першої частини попросту неможливо. У той же час сюжет не достатньо опрацьований і персонажі простуваті. Але для любителів кіно про прибульців може зійти за милу душу - тут вам і метро і джунглі, і внутрішній світ прибульців.

А

Фільм далекий від шедевра в жанрі кіно про прибульців, але кращий за першого Скайлайна і того ж Дня Незалежності. Фільм не блищить сюжетом, зате місцями динамічний і атракціонний. Глядача навіть ознайомлюють зі світом прибульців. В цілому можна присвятити цьому кіно один вечір.

А

Не скажу, що фільм вау, але кращий за першу частину. Тут знову-таки не вистачає глибини сюжету і оригінальності дій героїв. Зате події розвиваються динамічно і каскадери повеселили.

Б

Найбільше у фільмі сподобалися повтори невдалих сцен в кінці з титрами. Ось так. Не скажу, що фільм зовсім відстій - начебто і динаміка є, і місцями стрілялки трапляються. Але не вистачило глибини і мотивації персонажам.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
фантастика
трилери
пригоди
мелодрами
бойовики
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
бойовики
пригоди
жахи
фантастика
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
трилери
жахи
фантастика