Іноземець (2017)

Іноземець (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, драми, трилери
КраїнаВеликобританія, Китай, США
У головних роляхДжекі Чан, Пірс Броснан
РежисерМартін Кемпбелл
Премʼєра
Декада2010-х

Участь у війні США з В'єтнамом залишило болючий слід у долі східного воїна Нго Мін. Йому довелося пройти через непрості перипетії військових дій, завжди роблячи один вибір, складніший за інший. Повернувшись до мирного життя, Нго Міну вдалося реалізувати себе, трохи забувши про біль війни.

Однак йому доведеться знову взяти зброю в руки. Нго стає свідком смерті власної дочки внаслідок теракту. Ніхто крім зневіреного і вбитого болем батька не зацікавлений розкриттям злочину, а Нго керує невгамовний біль.

Чи відбудеться відплата і чи принесе вона хоч якусь розраду батькові, що залишився без сенсу в житті?

Додати новий коментар

Коментарі

А

Фільм супер😉подивіться обов'язково!!!

А

П'ять балів. Неперевершена гра Джекі Чана в драматичний ролі.

О

Фільм на п'ять балів.

О

Фільм класний!) варто глянути!)

О

По п’ятибальній шкалі на 2,5-ю. Ще й якби не Джекі Чан то повний шлак би був.

А

На перший погляд сюжет може здатися за’їждженим, а всі його складові намагаєшся вгадати наперед. Але в той же час прекрасно прописані характери героїв, їм співпереживаєш і їх розумієш. І, по-друге, сподобалася акторська гра і те, що фільм зовсім не втомлює, в ньому немає нічого зайвого. Дякую за нього!

В

Прекрасна, ПРЕКРАСНА акторська гра. Це те, що зробило це кіно. Тому що сюжет читався наперед. Але ніяк це фільму не зашкодило. Джекі Чан змусив йому співпереживати. Кіно захопило з перших кадрів і не відпускало до кінця, всупереч великій передбачуваності.

Р

У фільмі предостатньо кліше і він більш ніж передбачуваний, але тим не менше мені дуже сподобався. Це не стільки бойовик, скільки трилер. Джекі Чан на висоті. Атмосфера неповторна - морок і темрява квітів зіграли свою роль.

М

Динамічний, дуже насичений сценами фільм. Всі бойові сцени за участю Джекі Чана відполіровані і незрівнянні. Його акторська гра в цілому також поза критикою. І хоч сюжет передбачуваний, але фільм однозначно заслуговує на увагу.

А

На перший погляд заїжджений і передбачуваний сюжет, але як же класно реалізований! Героям віриш і співпереживаєш, розв’язки чекаєш, як очманілий! Фільм поглинає цілком і повністю. Спасибі авторам і блискучим акторам!

Ш

Фільм дійсно хороший. Ідеальний акторський склад. Красиві місця зйомок. Єдине, що розв’язка зім’ята, а середина фільму трохи затягнута. І звичайно, можливість передбачити фінал не 100% -а, але все ж .. Цікаво. Рекомендую до перегляду!

К

Сюжет зовсім не новий, але автори, мабуть, зробили ставку зовсім на інше. Акторська гра незрівнянна, героям співпереживаєш, фільм утримує увагу до фінальних сцен. і хоч все те, що відбувається, читається наперед, дуже хочеться вірити в успіх поневірянь головного героя.

А

Це не стільки бойовик, скільки жалісний трилер. Погоджуся, що в сюжеті нічого нового і фінал здається передбачуваним. Але в кіно прекрасна атмосфера і якісна картинка. Фільм вийшов добротним, не шкодую витрачених грошей і часу.

Е

Мене фільм вразив. З одного боку, він простий і зрозумілий - сюжетів таких ми бачили-перебачила. З іншого боку, акторський склад хороший, головним героям співпереживаєш, в перипетії всіх подій занурюєшся. Загалом фільм на міцну четвірку. Рекомендую.

Схожі фільми

бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
трилери
бойовики
драми
трилери
драми
трилери
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика