Геошторм (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхДжерард Батлер, Джим Стерджес, Еббі Корніш, Олександра Марія Лара
Премʼєра
Бюджет$120 000 000
Збори$221 600 160
Декада2010-х

Щоб уникнути катастрофічних кліматичних змін, главам усіх держав довелося об'єднається. Вони виступили за створення мережі супутників, які за допомогою технологій геоінженерії повинні були запобігати будь-якому стихійному лиху. І їм це вдалося.

Два роки супутники добре виконували свою роботу, але одного разу щось пішло не так. Система дала збій, і тепер Землі загрожує знищення. Героям фільму доведеться у всьому розібратися і запобігти геошторму, який зітре все живе з нашої планети.

Коментарі

М

Дуже гарний фільм для родиного перегляду. Емоційний і щирий сюжет, цікаві актори, гарна задумка.

В

Обожнюю цей фільм дуже цікавий і неймовірний всім рекомендую подивитися!

І

чудовий фільм , раджу

А

5

П

Ніяк не можу знайти пояснення, як взагалі міг з’явитися на світ такий штамп-на-штампі фільм. Ось все, що ви бачили до цього в фільмах катастрофах, все, що ще років 10 тому було в новинку, використано в «Геоштормі». Ну як же так можна! 21 століття, стільки можливостей .... Я розчарована.

Б

Не розумію, як саме задумувався цей фільм - як катастрофа або все-таки бойовик. І не те, і не це. До того ж герої дуже дерев’яні. І не я перший це зазначив, але у фільмі дуже багато кліше. З плюсів назву, мабуть, масштабність руйнувань і всю оцю кіношну руйнівність.

К

Збірна солянка зі стандартних моментів з раніше випущених фільмів-катастроф. Тут вас накриє не Геошторм (і як вони тільки таку назву вигадали ...), тут трапиться напад ностальгії по «2012», «Післязавтра» і навіть «Армагедону».

М

Якщо раптом потрапите на цей фільм в 3D, ймовірно, будете вражені спецефектами. Не більше. Тому що сюжет недалекий, а фільм весь геть просякнутий заїждженими штампами.

М

Ну якщо вам зовсім, ось зовсім нічого робити найближчим вечором, можна сходити на ЦЕ в кіно. Тільки не чекайте від фільму нічого видатного. Все, що ви побачите на екрані, ви вже десь бачили. Причому років так 10 тому. Мене навіть накрила хвиля ностальгії за Армагедоном, серйозно.

Г

Зовсім не своєчасний фільм. Ось з категорії архаїзму. Таким і справді досі можна когось зацікавити, здивувати? Вийшов би він в пору «Післязавтра», склав би йому гідну конкуренцію, а так - міцна, але «трійка».

Схожі фільми

бойовики
трилери
бойовики
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
бойовики
комедії
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
трилери
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика