Коматозники (2017) українською

Оцінка
Жанридрами, трилери, жахи, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхЕллен Пейдж, Дієго Луна, Ніна Добрев, Кіфер Сазерленд
Премʼєра
Бюджет$19 000 000
Збори$45 158 254
Декада2010-х

Кортні була хорошою студенткою. Вона вивчала медицину, і думала, що з неї вийде чудовий лікар. Але настав момент, коли її почало цікавити одне питання — що відбувається з людиною, у якої зупинилося серце? Читати книжки про смерть — це одне, а вона хотіла сама все відчути.

Так почався експеримент, в якому також брали участь двоє її друзів, — Софія і Джеймі. Вони повинні були зупинити серце Кортні на хвилину. Все вдалося, дівчина побачила те, що бачать люди перед смертю, але повернути її до життя було трохи складніше.

Після цього експерименту Софія і Джеймі теж зважуються померти на трішки. Ось тільки вони не врахували того, що наслідки можуть бути дуже жахливими.

Коментарі

V

Спершу подивився фільм, а потім вже прочитав усі коментарі. Дуже шокований, що такі низькі оцінки. Просто зазвичай звик себе бачити в ролі невдоволеного глядача, коли всі відгукуються позитивно. А тут сталося навпаки. Хтось каже, що порівняно з оригіналом фільм огидний, оригіналу не бачив, тому ця кінострічка мені сподобалася. Цікавий задум, для мене це нарешті щось оригінальне. Гру акторів судити не буду... Кілька скрімерів, але завдяки їм декілька разів підривався з дивану. І знаєте чому хочу порекомендувати цей фільм? Тут крутий кінець. Нарешті він логічний та повністю довершений. Залишився задоволеним, а не знервованим після перегляду.

А

Трейлер - це, мабуть, найкраще, що могло бути в цьому фільмі. Місцями абсурдне, місцями дурне кіно. Хорор у фільмі таки трапляється, але після того, як я надивився тупих смішних моментів, приправлених алогічністью сюжетів, мені було зовсім не до оцінки кадри, які мали лякати глядача.

М

З фільмом не заладилося з перших кадрів. Персонажі відверто неприємні, актори зі своїми ролями не справляються, а якщо ще й порівнювати з оригінальною версією, то відверто хочеться встати і вийти.

Я

Зграя студентів двійочників, які навіть не в змозі запам'ятати будову мозку, не володіють навичками надання першої допомоги - вирішили дослідити потойбічне життя. Мета - стати відомими і відразу потрапити на найкращу інтернатуру.
Гра акторів повне дно. Ніна Добрев так і не вийшла з образу недалекої красуні школярки. Намагання внести гумор у фільм перетворило його на якийсь дешевий сітком. Що там було далі, чи були обіцяні жахи? Не знаю, бо мене хватило на 30 хв. І вам не раджу витрачати час на цю дешеву пародію.

Д

Піднята у фільмі тема могла бути обіграна багатогранно і дуже цікаво. А вийшло похмуро і нудно, і блякло, і ніяк. На весь фільм кілька цікавих моментів - це не те, чого я чекала після побаченого трейлера.

Н

З перших кадрів фільм подавав надії. Але потім все пішло по похилій - недоречно, нелогічно прописані персонажі, нестикування в купі потойбічних ефектів, ніяка акторська гра. Фільм видався відверто слабким, особливо якщо порівнювати його з оригінальним кіно.

Є

Ремейк фільму 25-річної давності. Чекала від нової версії занадто багато. Отримала розчарування. Сюжет не сильно змінили, проте основну ідею кіно не передали. Додали саспенсу, а-ля переосмислили. Вийшло блякло, якщо ви бачили оригінальний фільм, вам на цей йти зовсім не потрібно.

В

Ох, дуже хочеться порівнювати з оригіналом. І напевно це я даремно. Тому що на тлі фільму 90-го року цей здається огидним. Та й сам собі, без будь-яких порівнянь, він також не дуже. Гра акторська слабка, мотивація персонажів на нулі. Лякають нас якось нерішуче і невиразно. Загалом, фільм не рекомендую.

А

Мені в цьому кіно не вистачило таємничості і зловісної атмосфери. Як для кіно про потойбічне і про всеосяжне зло не вистачило настрою. Фільм якось легко і місцями забавно сприймається.

Схожі фільми

драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
драми
трилери
фантастика
детективи
драми
трилери
жахи
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
драми
трилери
жахи
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
трилери
жахи
фантастика