Бійка в блоці 99 (2017)

Оцінка
Жанрибойовики, кримінал, трилери
КраїнаСША
У головних роляхВінс Вон, Дженніфер Карпентер
Премʼєра
Декада2010-х

Ще зовсім недавно Бредлі Томас займався боксом і міг перемогти будь-якого суперника. Але потім він зв'язався з мафією, і почав працювати наркокур'єром. Такого роду зайнятість приносила непогані гроші, але Бредлі все ж зрозумів, що потрібно зав'язувати, так як все може закінчитися дуже погано.

Роблячи все необхідне, щоб відмовитися від злочинного світу, герой все ж робить неправильний крок, і його на гарячому затримує поліція. Тюремний термін — 7 років.

Одного разу до нього в тюрму прийшов незнайомець. Погрожуючи позбавити життя вагітну дружину, він наказує Бредлі вбити ув'язненого, який знаходиться в блоці 99. Але якщо герой це зробить, йому загрожує довічне ув'язнення, якщо ж відмовиться — помруть близькі.

Коментарі

З

Фільм на любителя, як то кажуть, хоч і ця специфіка не часто показана у кіно, однак, досить непогано вийшло, як на такий бюджет. Реалістично та життєво.

В

Норм

А

Порадував фільм своєю реалістичністю - така собі соціальна драма, на межі людських почуттів. Головний герой перебуваючи в обставинах гірше нікуди, суворий і витривалий, не зламався. Фільм більше ніж метафоричний, сходіть і спробуйте розглянути більше, ніж показано на екрані.

М

Суворі, бездушні персонажі, невблаганні обставини, в які вони потрапили. Похмура, холодна і гнітюча атмосфера кіно, але це варто побачити. Фільм не залишає байдужим, після нього ще довго «переварюєш» побачене.

Є

не треба подібні фільми пускати. це пропаганда американізму. чому навязують людям всяку хрень, і не говорять як вбили тисячі людей в баштах близнюках? закрита тема? а нав’язувати в мозок людям свої прапори - не закритим тема? пропоную показувати подібні фільми тільки кримінальникам, а потім відпускати їх в америку. нехай живуть там нелегалами. заощадимо на в’язницях. :-)))

Схожі фільми

бойовики
детективи
комедії
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
мультики
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
комедії
кримінал
трилери