Той, хто біжить по лезу 2049 (2017) українською

Оцінка
Жанритрилери, фантастика
КраїнаВеликобританія, Канада, США
У головних роляхРаян Гослінг, Гаррісон Форд, Робін Райт
РежисерДені Вільнев
Премʼєра
Бюджет$150 000 000
Збори$259 239 658
Декада2010-х

Події у фільмі відбуваються в Лос-Анджелесі майбутнього. Там живуть люди і репліканти. Останні повинні виконувати важку роботу, адже саме для цього їх і створюють. За реплікантами стежить офіцер поліції Кей.

Одного разу він дізнається те, що вважалося секретною інформацією. Все людство опиняється під загрозою зникнення. Тепер офіцерові необхідно знайти Ріка Декарда, який зник 30 років тому, і теж працював в поліції Лос-Анджелеса.

Коментарі

J

Фільм фігня. Дуже скучний, монотонний. Сюжет нікудишній. На любителя. Мені не сподобався.

Ш

Продовження культової стрічки, родом з 80-х. Реалізовано дуже гідно, це неймовірна робота режисерів, операторів і, звичайно ж, акторів. Сюжет деталізований, всі кадри збудовані ідеально, героям віриш і співпереживаєш. Браво.

В

Шедевр, ось правда! Ось я б відвела цього фільму окреме місце серед всіх побачених мною. Можна пошукати деякі огріхи, але навіщо, якщо в цілому фільм хочеться смакувати - ось кожну його хвилинку з величезного хронометражу. Приголомшливо. Спасибі авторам.

Р

Візуальна частина приголомшливо нанизана на сюжет, це справжній витвір мистецтва. Не розголошуючи деталей, щоб вам було тільки цікавіше, скажу, що хронометраж в 2,5 години пролітає швидко. Місцями може втомити повільний і неспішний темп оповіді, але для когось це мінус, а для цього фільму ще один плюс.

О

Прекрасна наукова фантастика, для тих хто таке любить, для тих хто дивився першу частину - це саме воно. Репліканти зміцніли і складають гідних суперників людині. Хто здобуде перемогу в цьому раунді? У цьому фільмі ґрунтовно розвинені всі теми, підняті в першій частині. Дивитися було більш ніж захоплююче.

Д

Неймовірно цікаві сюжетні повороти, фільм тримає в напрузі до самого кінця. Піднято дуже багато філософських пластів, грунтовно розвинена сюжетна лінія з першої частини. В загальному не фільм, а справжня знахідка для любителів такого жанру.

Л

Цей фільм однозначно не халтура, а дуже гідна копія першої частини. Якщо він буде претендувати на безліч Оскарів в цьому році по технічній частині, це буде справедливо. Дуже якісне кіно, втім нічого іншого і не очікував.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
драми
трилери
жахи
фантастика
пригоди
трилери
фантастика
драми
трилери
трилери
фантастика
драми
мелодрами
трилери
фантастика
бойовики
трилери
жахи
фантастика