Квадрат (2017)

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаНімеччина, Данія, Франція, Швеція
У головних роляхЕлізабет Мосс, Домінік Вест
Премʼєра
Збори$1 691 890
Декада2010-х

Головний герой фільму — куратор музею сучасного мистецтва Крістіан. Крім цього, він розлучений і самостійно займається вихованням двох дочок.

Після того, як невідомий вкрав у нього гаманець і телефон, чоловік хоче покарати злодюжку. Разом зі своїм колегою він відправляється у пошуках справедливості в бідний район Стокгольма. Він залишає в поштових скриньках листи з повідомленням "Я знаю, що ти вкрав мій телефон і гаманець", а також вказав там місце, куди потрібно повернути його речі. Але тоді Крістіан навіть не підозрював, які події чекають його попереду.

Коментарі

B

В цій стрічці головний персонаж Крістіан припустився помилки на самому початку і в кінці вона його настигла ударною хвилею. Отож, висновки мають бути такими: обдумуй кожен свій крок; будь відповідальним; будь уважним; довіра має бути дозованою; слідуй правилам, які при їх дотриманні завжди спрацюють. Хоча і це все не є гарантом... Так є над чим помізкувати)))) А як би Ви вчинили на його місці? Приємного перегляду.

Е

Іронічний і дуже неординарний фільм. Це їжа для розуму, яку переварити під силу не кожному. Фільм наштовхує на роздуми і якщо ви хоч трішечки інтелектуал, неодмінно приходьте на сеанс.

А

Фільм однозначно вартісний. І я б не рекомендувала розцінювати його якось глобально і в загальних рисах. Він більше про буденне, про нас з вами. Кіно виявилося дуже близьким і зачіпає за душу.

П

Фільм викликав у мене масу паралелей з іншими творами. В цілому він знаковий і уваги вартий. Наповнений смислами, для людей думаючих. А все завдяки відмінній режисурі, операторській роботі і монтажу.

Схожі фільми

драми
комедії
трилери
жахи
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
детективи
драми
мелодрами
трилери
драми
комедії
кримінал
драми
кримінал
трилери