Мати! (2017)

Мати! (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, драми, трилери, жахи
КраїнаСША
У головних роляхДженніфер Лоуренс, Хав'єр Бардем, Ед Гарріс, Мішель Пфайфер, Донал Глісон
РежисерДаррен Аронофскі
Премʼєра
Декада2010-х

Головні герої фільму жили звичайним спокійним життям в своєму заміському будинку. Його облаштуванням займалася дружина, вона буквально вдихнула в будинок нове життя.

Одного разу на їх порозі з'явився незнайомець, який потребував даху над головою. Чоловік відразу ж впустив його, що дуже не сподобалося дружині. А через деякий час з'являється ще й дружина мандрівника. Незнайомцям дозволили залишитися на ніч, але у тих були зовсім інші плани.

Дружина дуже їм не довіряє, і це почуття посилилося, коли вона побачила в сумці незнайомця фотографію свого чоловіка.

Додати новий коментар

Коментарі

Т

Найгірший фільм який я бачила в 2018!!!

К

Можна багато чого написати, але якщо чесно, не хочеться, скажу коротко - БРЕЄД! Даремно витратив час.

Л

Тааа ... Таке відчуття, що купив брендову ковбасу, від якої всі в захваті. Прийшов додому, спробував, а вона на смак як палена гума. І читаючи коменти про те, що це шедевр, починаєш розуміти як далекий від такого роду мистецтва! Або мистецтво далеко від мене :) На мій погляд подача в такій інтерпретації свого світогляду - це повна маячня! Стільки висловлювань, а по суті все розмито - одна вода, немає конкретики. Бла-бла-бла. Я теж так зможу написати. Скажіть про що фільм? Про любов, яка перероджується? І все? Чи автор хотів щось більше донести? P.S. Тим, хто не дивився цю картину. Якщо слово фантасмагорія Вам ні про що не говорить, то не рекомендую до перегляду, даремно втратите час!

Н

Скажу відразу, фільм для думаючих людей. Він дуже непростий. З ним переживаєш гаму емоцій. З ним посивіти буквально можна. Стільки трансформацій, стільки людських болів на екрані. Тут кожна деталь має значення, тут ідея донесена цілком і повністю. Приголомшлива робота. Бравісімо.

О

Ось вона, фантасмагорія авторства Аронофскі, в цьому весь геній! У простих на перший погляд героїв розкривається найпотужніша таємниця, ах, який психологізм персонажів! Які там біси криються, втім, як і в кожному з нас. Фільм обов’язковий до перегляду.

Д

Приголомшливо! Скільки всього можна вмістити в такий хронометраж. Історія кохання. Дуже непроста історія, поступово перероджується в любов. Дуже великий пласт філософії підняв Аронофскі і, що чудово, надав нам відповіді на всі питання. Дуже гідна робота.

О

Виходиш із залу в заціпенінні і під великим враженням. Так, біблійні сюжети, так, режисер замахнувся на непросту філософію. Але у нього вийшло впоратися зі своїм завданням майстерно. Не менш гідну роботу виконали і актори. Вийшла притча, повчання і емоційно оголений нерв. Браво!

Р

Роботи Аронофскі вони практично не піддаються опису, вони просто геніальні, апріорі. І цей фільм не виняток. Він не з найпростіших, він неймовірно глибокий, він залишає сильне враження. Тут базові, засадничі речі подані дуже метафорично, в цьому і шедевральність.

С

Цей фільм однозначно заслуговує на увагу незалежно від того, сподобається він вам чи ні, враження він по-любому залишить. Він пробуджує емоції, розбурхує і запам’ятовується - ось що відрізняє його від сотень інших робіт. Аронофскі таки геній!

Т

Це дуже неабиякий фільм. Його можна розібрати по цеглинці і кожна з них викличе захоплення. Який психологізм, розвиток персонажів, алегоричність всього показаного на екрані. Фільм не простий, і через години і дні після перегляду все ще утримує під враженням.

Ю

Фільм не простий для розуміння, не для масмаркету, відразу скажу. Він заслуговує на детальний аналіз, глибокої вдумливості, він зовсім не розважальний, він поглинає глядача цілком і повністю. Я б рекомендувала його дорослим, сформованим особистостям.

Г

Фільм, схаменутися після якого вдається не відразу. Ось вже Аронофскі розумничка! Які ракурси, який психологізм, яка алегоричність кожної сцени. Приголомшливо! Фільм не для молоді і не для розваги. Він глибокий, в нього треба вникати і осмислювати.

Схожі фільми

детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи