Зошит смерті (2017)

Зошит смерті (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, трилери, жахи, фентезі
КраїнаСША
У головних роляхНат Вулф, Віллем Дефо
РежисерАдам Вінгард
Премʼєра
Декада2010-х

Картина «Зошит смерті» — нова кіноверсія знаменитого аніме, випущена Голлівудом. Фанати відомої манги вже й не сподівалися, що за її мотивами знімуть кінострічку. Але це все ж сталося.

В руки обдарованого хлопця потрапляє Зошит смерті. Потрібно тільки вписати в нього ім'я людини, і та помре через вказану причину і в конкретний час.

Герой використовує Зошит для ліквідації зловмисників, але з часом все заходить далі і далі. У нього з'являється не менше обдарований противник з боку правопорядку. Загадковий спецагент ФБР їде по слідах героя.

Режисерське крісло в зйомках цього фільму зайняв Адам Вінгард.

Додати новий коментар

Коментарі

А

Фільм вийшов м’яко кажучи, не айс. Логіки в дії героїв немає, гра теж на двієчку, але музичний супровід і спецефекти були хорошими, вдало обіграли смерті.Я вважаю, що цей фільм потрібно оцінювати окремо від аніме тому вони різного рівня і люди які дивилися Death Note (аніме) зрозуміють.

П

Коли в одному фільмі поєднуються провали в сюжеті і бездарна акторська гра, це провал. Ясно, що автори навмисно відійшли від першоджерела, але свіжий фільм геть позбавлений і інтриги, і загадковості, і моралі. Навіщо він тоді?

Б

Хіба що посміятися з цього фільму можна. Але не через комедійність, а через бездарність і безглуздість. Так, сценарій адаптований, але аж надто спрощений, персонажі поверхневі. Спецефеекти віддають дешевизною і бутафорією. Не знаю, за що і похвалити, тільки посміятися ... крізь сльози.

Я

Новина про нову екранізації славної манги мене порадувала. Покладав на Нетфлікс великі надії. Даремно. Повністю змінена, а точніше, зовсім не передана основна ідея. У новому фільмі взагалі ідея відсутня, а в сюжеті суцільні провали. Не витрачайте на фільм часу і грошей.

Е

Ні в якому разі не порівнюйте ЦЕ з оригіналом. Тоді, можливо, вам хоч щось сподобається. І головних героїв похвалити нема за що, і весь фільм шматками якийсь. Все якось нелогічно і комічно. Похвалити можу графічні елементи і промальованих божеств.

Р

Не варто було Нетфліксу братися за фільм. Ось серіали у них виходять, а тут провал. Занадто сумбурно, поверхнево, персонажі не те що не розкриті, а повністю спотворені. Мені, як людині ознайомленій з оригіналом, було боляче на все це дивитися.

А

Ок, адаптований сценарій, але чому ж герої настільки далекі від оригінальних? Це і близько не стоїть з оригінальною історією! На жаль. Розчарований.

Є

Порівнюю з аніме 2006 року і, напевно, даремно. Тому що ремейк на тлі оригіналу відчутно слабкий. Сценарій недопрацьований, гідні ідеї недорозкриті. Все заточене, мабуть, під масового глядача і під касові збори, від мистецтва мало що залишилося.

Т

Не витрачайте на це свого часу і не розчаруєтеся студією Нетфлікс. Дуже сумбурна розповідь, глядач не встигає за купою історій і доль, які намагаються відобразити автори. Ще й актори слабкі, і спецефекти ніякі. На жаль.

Т

Перераховувати всі тупості немає сенсу, власне кострубато взяли з аніме пару моментів, пару персонажів і зробили сорт оф коміксу.

Б

Єдиний плюс - хороші спецефекти. Усе. Акторська гра нульова, інтрига відсутня, мораль теж відсутня, сюжет розвалюється ближче до фіналу. Все надмірно спрощено і від оригінальної ідеї не залишилося і сліду.

М

Настільки великий твір авторам було надзвичайно складно укласти в півторагодинний фільм, та й не вийшло у них це. Оригінальна історія піднімає масивний пласт філософії, а в даному фільмі спостерігаємо незграбні діалоги, недописані персонажі - поверхневий детективчик.

Схожі фільми

детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фентезі
детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
трилери
жахи
фентезі
біографії
детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
трилери
жахи
фентезі