Що сталося з понеділком? (2017)

Що сталося з понеділком? (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанритрилери, фантастика
КраїнаБельгія, Великобританія, США, Франція
У головних роляхНумі Рапас, Гленн Клоуз, Віллем Дефо
Премʼєра
Декада2010-х

В майбутньому світові правителі введуть суворий закон для сімейних пар: чоловік і дружина повинні виховувати тільки одну дитину. Медичних працівників зобов'язали приймати радикальні заходи при підозрі другої вагітності. Люди змушені миритися з дивацтвами закону.

Тотальна покора змушує найвідчайдушніших вагітних жінок уникати лікарських візитів. Але одна сім'я порушує закон — на світ з'являються сім сестер-близнючок.

Щоб зберегти життя дітей, їх мати використовує хитрощі: батьки називають дочок днями тижня, а прізвисько служить їх талісманом.

Одну дівчинку випускають у великий світ тільки раз в тиждень, дотримуючись задуманого порядку. Але одного дня трапляється непередбачений інцидент. Зникає Понеділок.

Додати новий коментар

Коментарі

В

Фільм гарний. Оригінальний.але я не чекав такої жорстокості

О

непередбачуване до кінця.класне)))

I

Гарне емоційне кіно, дякую!

А

Класне кіно, неочікував.

А

Є деякі моменти, де відверто напартачили, але фільм в цілому залишив хороший післясмак. Незаяложений сюжет, якісна зйомка і інтрига від початку до кінця. Однозначно варто дивитися.

Р

Дуже гідна задумка і дуже оригінальна реалізація. Правда, антиутопій на тему тоталітаризму хоч відбавляй, ця цілком свіжа. Ось тільки персонажі недопрацьовані, зате каст і сюжет відмінні.

Г

Нечасто зустрічаються такі антиутопії. Дуже гідно. Спочатку фільм здається похмурим, але потім це відчуття заміщається атмосферністю. Історія штучна, не пригадую аналогічних сюжетів. Загалом, йдіть і неодмінно гляньте на це!

А

За цей рік, а то й останні п'ять, в моєму хіт-параді цей фільм найкращий. Уявляєте? Ось наскільки свіжа ідея, ось наскільки зачепило! Плюс неповторна Нумі Рапас і гідна робота молодого режисера. Фільм дуже справжнійі не такий як усі.

В

Треба ж який чудовий сюжет, ще й в гідній подачі! Я здивована. Нетфлікс молодці! Свіжо, красиво, непередбачувано, весь фільм просиділа в напрузі і зачарована кадрами. Дякуємо!

В

Двогодинний хронометраж на одному диханні, це треба вміти. а все тому, що тема не заїжджена і стиль оповіді обрано вдало. І актори молодці. Іноді відволікала недоречна, як на мене, музика, але це дрібниці.

Д

Похмурий фільм, напевно, так і було задумано. Тільки мені в очі впадало безліч ляпів, деякі вчинки героїв здаються відверто дурними. Однак фільм заслуговує на увагу, наприклад, через те, що не схожий на інші хорори.

Л

Занадто швидко мені стало ясно, куди рухається сюжет, від трилера все-таки чекаєш іншого. По-друге, персонажі. Сім цікавих головних героїнь, глядач міг перейнятися характером і долею кожної, але ні. Чи то персонажі недопрацьовані, чи то задумка така - поверховість. А в цілому фільм ок.

Т

Чудовий сюжет, люблю такі історії з елементами трилера. Тільки, як на мене, персонажів розкрити можна було глибше. А так, сюжет класний, динаміка присутня, а характери недопрацьовані.

А

клас

Схожі фільми

бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери
бойовики
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
комедії
трилери
фантастика
трилери
жахи
фантастика
драми
пригоди
трилери
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери