Темна вежа (2017)

Темна вежа (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, вестерни, пригоди, жахи, фантастика, фентезі
КраїнаСША
У головних роляхІдріс Ельба, Меттью Макконехі
Премʼєра
Декада2010-х

Одинадцятирічний хлопчик Джейк Чеймберс з Нью-Йорка бачить щоночі дуже дивні сни. Це сни про паралельний світ. Незабаром в ньому герой і опиняється. Там хлопчина зустрічає Роланда Діскейна. Це останній лицар з роду Стрільців.

Діскейн їде до Темної вежі, на яку нанизані різні світи як на вісь. Вежу хоче зруйнувати Людина в чорному, яка є також злим магом. Якщо йому вдасться виконати свій підступний план, то весь світ зануриться в хаос.

Але Роналд Діскейн, що віртуозно володіє двома револьверами, має намір перешкодити чаклуну. Чи зможе і в цей раз добро перемогти зло?

Додати новий коментар

Коментарі

Є

Якщо не прив'язуватися до книжок нічогеньке кіно

О

Дивився фільм з дружиною - дуже сподобався, може тому, що книгу не читав. Шкода тільки, що фільм йде всього півтори години, дещо сумбурно і швидко все відбувається.

Л

Непоганий екшн і режисерська робота на обличчя. МакКонахі прекрасно впорався з роллю. З хорошого, мабуть, все. Фільм явно не дотягує до масштабів однойменної книги, що не передає ні суть оповіді, ні його моралі.

Ж

Я залишився розчарований. Від кінговского шедевра в цьому фільмі тільки назва. Тут все змінено і спотворено. Може так і було задумано? Хіба що. Інакше я не розумію, що з 30-річного творіння Кінга автори намагалися вкласти в 1,5 години фільму.

Ю

Це не виклад і не переказ безпосереднього дітища Кінга. Це авторське бачення, і з цим потрібно змиритися. Фільм досить оригінальний, ось тільки з сюжетом перемудрили. І в результаті краще б ця історія залишалася просто книжковою.

С

Відверто - фільм слабкий. Сам по собі слабкий. Історія потужна, але це заслуга Кінга, а не режисерів. Слабину дали саме вони, як вже МакКонахі не тягнув цю роль, але його персонаж прописаний слабо і нічого з цим навіть відмінний актор не зробить.

Л

Бувають же фільми без сенсу і моралі, і про що тільки думали творці? Про касові збори? Інтерес до екранізації може залучити хіба що МакКонахі, ось вже заради кого можна на це видовище сходити. Притому будьте готові, що і його персонаж зовсім не розкритий і не прописаний, однак талант Метью зробив свою справу і мінімальне задоволення від перегляду отримати можна.

М

Абсолютна невідповідність фільму всьому, що намагався викласти в своєму шедеврі Кінг. Ось краще таки деяким творам так і залишатися на папері! Не вистачило хронометражу, дуже поверхневий і спотворений переказ вийшов, персонажі зовсім не розкриті.

О

Навіщо заявляти, що це за мотивами Кінга. Початкової історії і близько немає! Книгу і пробувати не варто вмістити в півтори години хронометражу. Фільм віддає болем тим, хто знайомий і закоханий в історію. А простому обивателю здасться порожньою і дитячою. На кого в результаті розраховане, не ясно.

М

Я йшла на фільм зі своєю картинкою в голові. Не виправдалося. Сюжет спотворений і історія втратила свій смак, проте персонажі ось вилиті з моєї уяви. Джейк, Роналд, Стрілець - спасибі, що вони постали саме такими.

С

Величезний багаторівневий шедевральний всесвіт Кінга звели до півторагодинного фільму. Хіба варто було шукати тут успіх? Його нема. Це провал. Я ще сподівалася акторською грою насолодитися, але не тут-то було. Як не старайся, а міжособистісний конфлікт двох головних героїв ніяк не відображає повний зміст книг.

С

Навіть не знаю що, але щось цей фільм зіпсувало. Чи то сценарій слабо прописаний, то чи хронометраж короткий, чи сама історія Кінга слабенька (не знаю, не читала). Глядачеві зовсім невідомі характери головних героїв. Приголомшливий перфоманс представив МакКонахі і напевно він тільки цей фільм і «витягнув».

А

Роланд повинен бути схожий на Клінта Іствуда. А тут негр ... Якась хвора політкоректність.

О

Не шукайте в цьому кіно екранізації книги Кінга. Тут є що критикувати - і кастинг акторів такий собі, і послідовності в сценарії мало. Для тих, хто Вежу не читав, фільм не зрозуміє взагалі.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
комедії
пригоди
сімейні фільми
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
бойовики
пригоди
жахи
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі