Вітряна ріка (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, детективи, кримінал, трилери
КраїнаВеликобританія, Канада, США
У головних роляхДжеремі Реннер, Елізабет Олсен, Джон Бернтал
Премʼєра
Бюджет$11 000 000
Збори$34 557 352
Декада2010-х

Герой фільму «Вітряна ріка» Корі Ламберт працює в Службі охорони рибних ресурсів і диких тварин Сполучених Штатів Америки. Одного дня він знаходить тіло молодої дівчини в дикій місцевості індіанської резервації Вітряна ріка (штат Вайомінг).

Для розслідування цієї справи співробітники ФБР відправляють свого молодого агента — Джейн Баннер. Дівчина навіть уявити не могла, що їй доведеться зіткнутися з такими суворими погодними умовами.

Героїня просить слідопита Корі допомогти їй в нелегкій справі. Разом герої вирушають на пошуки жорстокого вбивці. У цій глушині їм точно ніхто не прийде на допомогу. Розраховувати доводиться тільки на себе...

Коментарі

G

просто мега класне кіно

Р

Дуже хороший фільм - про сильних і слабких людей

В

Цікавий фільм))

А

Класний фільм, бракує українського перекладу.

Y

Гарний фільм

1

депресивний, але життєвий

А

Фільм -- просто неймовірний!!!

А

Фільм шикарний, вартий перегляду

В

Нудотина.... взагалі не сподобалося кіно. Один депресняк і зневіра..

Т

Виключно позитивні враження. Дуже сильне кіно з відмінною атмосферою, опрацьованими персонажами і красивими пейзажами. Спасибі і режисерові, і сценаристу, і операторам з акторами - робота кожного відчувається.

Р

Атмосферний, дуже красивий фільм. Не вірте трейлеру, який підказує, що це трилер. Насправді це міцна драма з цікавим сюжетом і сильною мораллю.

С

Фільм, що поєднує в собі масу жанрів - трилер, драма, детектив. У кожному з цих жанрів він хороший. Якщо драма, то співпереживаєш, якщо елементи трилера, то втиснувся в крісло, а якщо детектив, то сидиш і думаєш, хто ж злочинець.

М

Фільм на соціальну тематику, але виконаний досить шаблонно. Так знімають всі схожі на нього фільми - натурні зйомки розкривають характер героїв, додаємо тонізуючий звук і отримуємо виключно художню картинку, а не оповідання. В цілому непогано.

М

Ось що означає хороший сценарій. Фільм на стику детектива, драми і трилера. На різних етапах різна складова проявляється блискуче. Добре впоралися зі своєю роботою актори. Були моменти, які злегка засмутили, але вони стануть спойлерами. Тому ставлю тверду четвірку і рекомендую.

З

Прекрасно пророблений сюжет, можливо, варто було б краще попрацювати над другорядними персонажами, але це якщо чіплятися. А якщо ні, то чудово передана головна думка, логічний розвиток подій. Не розраховуйте побачити тут детектив і тим більше трилер.

Т

Прийшла на трилер, ось щоб з містикою і заворожувало, а потрапила на зворушливу ... драму! Не скажу, що розчарована, просто неадекватний трейлер. Зате фільм бомбезний - атмосферний, і ось по-доброму правильний.

Схожі фільми

бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери