Обдурений (2017)

Оцінка
Жанридрами
КраїнаСША
У головних роляхКолін Фаррелл, Ніколь Кідман, Кірстен Данст, Ель Феннінг
РежисерСофія Коппола
Премʼєра
Бюджет$10 500 000
Збори$27 397 655
Декада2010-х

Дії у фільмі «Обдурений» розгортаються в пансіонаті для дівчат. Особняк захований в глушині, далеко від зовнішнього світу. Ремейк відомого кінофільму "Обдурений" 1971 з актором Клінтом Іствудом зберігає головний настрій оповіді.

Ідилія в жіночому пансіонаті руйнується в один день, коли вихованка знаходить на території тіло пораненого молодого чоловіка, якому потрібно укриття і їжа.

Погодившись прийняти бідного чоловіка на ім'я Джон Макберні, директор пансіонату навіть не уявляє, на яку фатальну спокусу прирікає красень тутешніх дівчат...

До слова, режисером кінострічки виступила Софія Коппола, дочка знаменитого кінематографа. За її плечима вже немало успішних фільмів.

На Каннському фестивалі 2017 року «Обдурений» отримало приз за кращу роботу режисера..

Коментарі

Ю

Це в першу чергу дуже приваблива кіноробота. Ось вона як антикварна - чи то за рахунок колірної гами, чи за рахунок особливої ​​атмосферності на знімальному майданчику вдалося цього досягти. Дії героїв і сюжет в цілому місцями не найкращий, але враження фільм залишає в цілому приємне.

К

Якщо не порівнювати з оригінальним фільмом, що зробив я, то дуже навіть спритно знятий, красивий, цікавий фільм. Приємна оку колористика, спокійний розмірений темп оповіді, добре відіграні ролі.

Р

На дітях талант відпочиває, як не крути. Чекав більшого від дочки генія, і як видно, даремно. Залишилося відчуття недомовленості і незрозумілості після фільму. При тому що кіно стильне і вивірене, воно чи то настільки просте, чи то режисерові не довелося донести його складність до глядача.

Д

Незвичайний і цікавий фільм, не здивуюся, якщо буде відзначений кінематографічними нагородами. Сюжет, може, і не завжди логічний, але інтерес, мій в усякому разі, авторам вдалося запалити і підтримувати до останніх хвилин. Варто уваги.

О

Дуже красива картина, замилуєшся пейзажами. Це кіно для естетів. Вельми обмежені локації - все відбувається в одному пансіонаті і за участю невеликої кількості дійових осіб. Цікава задумка, гідна реалізація.

М

Дуже цікавий, багатогранний фільм, як і доля, і характер кожної жінки. Це фільм про жінку і про її спокусу. Тут інтриги, пристрасть і сумніви - все це здається знайомим і зрозумілим. Коппола вдалося створити захоплюючий світ і всього лише в межах одного напівзанедбаного закладу.

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
жахи
драми
кримінал
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
драми
пригоди
трилери
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
біографії
драми