Вілсон (2017) українською

Оцінка
Жанрикомедії
КраїнаСША
У головних роляхВуді Гаррельсон, Лора Дерн, Джуді Грір
Премʼєра
Збори$653 951
Декада2010-х

Головний герой фільму на ім'я Вілсон — самотній, невротичний і дуже чесний. Цього чоловіка дратують люди, але він просто обожнює собак і все, що з ними пов'язане.

Вілсон помирився з екс-дружиною та отримав неймовірний заряд щастя, коли дізнався, що у нього є дочка, яку він ніколи не бачив.

У своєму унікальному, злегка вивернутому навиворіт життєвому шляху, герой встановлює, що возз'єднання з дівчинкою-підлітком може бути його останнім шансом створити справжню сім'ю.

Цікаве життя незвичайної людини змусить вас задуматися.

Коментарі

О

Чудовий фільм. А головне повчальний, мета нашого життя - завжди залишатися людьми, коли навколо нас оточує сучасний, штучний, несправедливий світ з древніми людськими гріхами. Вілсон - це людина, яка задихалася від цього спотвореного світу, навіть цей світ спотворив частково його характер, але все ж таки йому вдалося відшукати сенс життя. А сенс, на думку Вілсона, в родині, в справжіх почуттях до оточуючих, відкритості, чого досить бракує в нинішньому поколінні "бездушних роботів", які постійно в наушниках і з телефоном і не звертають увагу на оточуючий світ. Хоч це і комедія, але після перегляду мені чомусь було досить шкода Вілсона. Таких "Вілсонів" в сучасному світі дуже багато і багатьом із них не вдається вибратися із "життєвої ями", а це вже не комедія. а реальна трагедія нашого життя. Тому потрібно робити висновки, а з коментарем, який знаходиться вище мого, я цілком не згоден.Фільм, на мою думку, досить цікавий і повчальний!!!

А

бред

Схожі фільми

бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
драми
комедії
мелодрами
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
комедії
кримінал
мелодрами
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми