Дюнкерк (2017) українською

Оцінка
Жанривійськові фільми, драми, історичні фільми
КраїнаВеликобританія, Нідерланди, США, Франція
У головних роляхДжеймс Д'Арсі
РежисерКрістофер Нолан
Премʼєра
Бюджет$100 000 000
Збори$526 940 665
Декада2010-х

Стрічка розповість історію порятунку більше трьохсот тисяч військовослужбовців в ході Дюнкеркської операції, яка відбулася на початку Другої світової війни.

Події починаються з оточення сотень тисяч союзних військ і військ Британії силами противника. Дія фільму переносить глядача до Франції 1940 року.

Після прориву лінії Мажино значну частину англійських, французьких і бельгійських військ німці блокували поблизу приморського Дюнкерка.

Ця військова драма присвячена людям, завдяки яким вдалося зберегти тисячі життів. Фільм нагадає, як себе потрібно вести, коли ми стикаємося з нерозв'язною ситуацією. Як діяти, коли тиск нестерпний.

Коментарі

О

Малослівний, але вражаючий . Раджу дивитись.

В

Дуже хороший фільм

К

Якщо чесно очікувалося чогось більшого від фільму ,наприклад більш детальної розповіді про героїв.Ну так собі ні риба ні м'ясо.

С

Фільм сподобався. Раджу всім подивитися.

С

раджу подивитись, просто супер

А

туфта!

Р

Чудовий фільм

Є

Очікував більшого! повівся на коментарі нижче. Евакуювали солдатів, які стояли на березі зі зброєю як стадо, ні краплі опору, взагалі нічого, а найдивніше, що вдома їх зустрічали як героїв, відразу згадався фільм Шукшина "вони билися за Батьківщину"; як старенька в пух і прах рознесла героя картини за те, що ті відступають. в загальному даремно витратив час на перегляд

Б

Сильний і неабиякий фільм. Автор відмовився від персоніфікації, тут виключно збірні образи. В цьому і його сила. Саме такий підхід дозволяє показати трагічність подій, нікчемність людських життів в жорнах війни.

В

Не шукайте в цьому фільмі колишнього Нолана. Він з властивою йому геніальністю подав глядачеві історичні події - і це вперше. Тут немає пафосу, моралі, навіть головних героїв немає. Це рівний фільм, де камера пробирається крізь трагічні події війни. Це варте уваги, але не беруся оцінювати.

В

Напругу від подій фільму починаєш відчувати з перших його хвилин. Це відчуття не покидає до фінальних кадрів, долю героїв відстежуєш пильно і захоплено. Не очікуйте від фільму класичного відображення військових подій, зате залишитеся задоволені приголомшливим звуком і небанальними ракурсами.

М

Чудова робота оператора і не менш майстерний монтаж звуку - все це разом настільки гармонійно, що від кожного пострілу підскакує в кріслі. Хороша акторська гра, враховуючи, що перед акторами стояла небанальна завдання зіграти збірні образи.

М

Цей фільм заворожує і закарбовується в пам’яті на довго. Гримуча суміш з саспенсу і військового жанру. Тут немає традиційних для цих жанрів підходів, але тут жах війни переданий і декораціями, і реквізитом, і знеособлення головних героїв. Музика довершує створений режисером і оператором шедевр.

М

Фільм проймає до душі. І не за рахунок величної історії, складної графіки, драматичного сюжету. Ні! Режисура, звук + віжуал, вигадливий монтаж, неймовірні ракурси. Ну як це Ноланду вдається? Авторський почерк майстра личить цьому фільму.

М

Складна історія і непроста її подача. Нолан впорався з цим чудово. Додав зовсім небагато драматизму, застосував складний монтаж і свою неповторну майстерність в режисурі. Вийшло дуже круто.

Схожі фільми

біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
мелодрами
пригоди
військові фільми
драми
історичні фільми
мелодрами
військові фільми
драми
історичні фільми
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
біографії
військові фільми
драми
історичні фільми
біографії
військові фільми
драми
історичні фільми
військові фільми
драми
біографії
драми
історичні фільми
комедії