Війна за планету мавп (2017)

Війна за планету мавп (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, драми, пригоди, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхЕнді Серкіс, Вуді Гаррельсон, Стів Зан
Премʼєра
Декада2010-х

Примат Цезар повертається на великі екрани. Він, за задумом, очолить армію таких же розумних істот як він, кидаючи людям виклик.

Після того, як армія мавп зазнала великих втрат, відповідальність за які, безумовно, лежить на їхньому ватажку, Цезар змушений боротися зі своїми темними інстинктами і бажанням помститися.

Зрештою, лідер мавп і Полковник (лідер людей) повинні будуть зійтися в страшній битві. Вона і вирішить, хто тепер буде правити на планеті Земля. Люди або все ж таки мавпи?

Це третя науково-фантастична кінострічка в трилогії і друга, знята талановитим режисером Меттом Рівзом.

Додати новий коментар

Коментарі

І

З категорії вражаючих фільмів. Не скажу, що очікував від нього чогось такого, але підкорило дуже багато. Приголомшливі великі плани, це ж справжнє мистецтво таке зробити! Музика, кожна нотка якої доповнювала візуальний ряд. І глибока мораль.

В

Це не просте протистояння людини з мавпою. Тут глибока мораль, гумору не шукайте і близько. Тут дуже добре розвинені персонажі, ось відчувається, допрацювали. Бездоганна картинка добре доповнена саундтреками. Фільм з індивідуальною атмосферою.

Р

У цій частині чомусь несвідомо співчуваєш людям, ось вони явно по розуму програють мавпам. Настільки безглуздо виглядають деякі їх ляпи. А тепер до плюсів - чи варто хвалити візуалку? Крім того, добре розвинені персонажі і акторська гра Харрельсона просто бомба.

Л

Ось такі фільми я називаю штучними, вони неповторні, вони близькі до шедевральних. Зворушує до душі, красиве і велике в цьому фільмі все! Це не просто красива картинка, фантастична графіка і всякі там штучки. Тут ще й найсильніший моральний посил, велич персонажів.

А

Маса плюсів у цієї картини. По-перше, полотно вийшло дуже різноплановим, епічним. По-друге, глибока мораль. По-третє, Цезар тут розрісся, його персонаж став осмисленим і глибоким. І дуже хочеться продовження, авторам вдається підтримувати в нас цей інтерес.

О

Пішов на фільм через крутий, неповторний трейлера. Думав, ось це буде екшн! Замість того отримав стрічку з неймовірно глибокою мораллю, де зачаровують спецефектами, добре продуманими персонажами-мавпами. Жалюгідно у фільмі виглядають люди і дуже велично, гордо мавпи.

О

Однозначно вартий уваги фільм. Як розвинули Цезаря в цій частині? Наскільки багатогранний і глибокий персонаж став. Бездоганна графіка, приголомшливі великі плани. Проти волі співчуваєш людям, стаєш на їх сторону - це стало здивуванням по виходу з кінозалу.

О

З плюсів - приголомшлива візуалізація. Я думав, уже всі вершини підкорені, але ні, можна краще, можна як в «Планеті мавп»! Також зросли персонажі, вони стали багатогранніші. З мінусів - чомусь людям тут хочеться співчувати, їх сприйняття істотно поступається скритності мавп.

Схожі фільми

бойовики
драми
трилери
фантастика
драми
пригоди
трилери
фантастика
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
драми
кримінал
мультики
трилери
фантастика
бойовики
драми
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика