Його собаче діло (2017)

Його собаче діло (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, комедії, трилери
КраїнаСША
У головних роляхБрюс Вілліс, Джейсон Момоа, Джон Гріз, Фамке Янссен, Адам Голдберг
Премʼєра
Декада2010-х

Стівен Форд — приватний детектив з Лос-Анджелеса. Його особисте і професійне життя перетинаються після того, як банда вуличних гангстерів викрадає його улюбленого собаку по кличці Бадді.

Намагаючись відшукати тварину, чоловік поступово вплутується в низку дуже дивних обставин — лідер угруповання вдається до шантажу і змушує героя працювати на себе. Натомість він обіцяє повернути йому улюбленця.

Одночасно з цим на хвіст детективу сіли два брати-самоанці, яким Форд сильно заборгував. Але Стіва це не зупиняє, адже він готовий піти на все, щоб повернути улюблену собаку.

Додати новий коментар

Коментарі

А

Всім фанатам Вілліса рекомендується. Захоплююся його вмінням зіграти таку нетипову для нього роль. Так, на екрані відбувається щось незроуміле, але в цьому ж і суть цього фільму! Не ставтеся до нього серйозно і просто насолоджуйтеся витівками головних героїв.

Б

Ось як одного разу Кейдж скотився до рівня таких картин, так і зараз ми спостерігаємо Вілліса - далеко не в дуже гідному кіно. Хоча він починав свою кар’єру як комік, ось і на закінченнч до того ж прийшов. Не буду про гумор, скажу про сюжет. Він слабенький і видно, що недопрацьований. Дія могла бути енергійнішою.

А

У чому тільки Вілліс в останні роки не знімався. І може бути цей фільм навіть не найгірше в його кар’єрі, але гумор мене доконав. Пішло, особливо на самому початку. Потім начебто трохи краще, але все одно якось аж надто простенько і примітивно.

М

Яким-яким, а таким Брюса ми ще не бачили. Він класно з себе поржав і передав цю емоцію глядачеві. Відразу обмовлюся, що на екрані відбувається водевіль і трешнячок, будьте до цього готові. Але кіно все ж подивитися варто, воно незвичайне.

К

Думала, що нарешті подивлюся гідний екшн з Віллісом, але якось не склалося все з самого початку. Сюжет ну зовсім простий, логіка вчинків відсутня, головні герої відпрацьовують, але не вкладають душу. Вражаюче, але там начебто ще й сиквел намічається!

М

Дуже поганеньке кіно вийшло. Діалоги тупі, гумор такий же. Сценарій котиться під три чорти. І Вілліс не просто не рятує цю картину, його присутність в кадрі робить все ще безглуздішим. «Рука-обличчя» - ось ваша реакція на акторську гру цього хлопця, повірте.

І

таке ... ніяке

Схожі фільми

бойовики
комедії
кримінал
трилери
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
комедії
трилери
фантастика
бойовики
комедії
кримінал
трилери
бойовики
комедії
кримінал
мелодрами
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери