Форсаж 8 (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, кримінал, трилери
КраїнаСША
У головних роляхВін Дізель, Двейн Джонсон, Джейсон Стейтем, Мішель Родрігес, Тайріз Ґібсон, Лудакріс
РежисерФелікс Ґері Ґрей
Премʼєра
Бюджет$250 000 000
Збори$1 236 005 118
Декада2010-х
ДобіркиФорсаж: всі частини

Мія і Браян "відійшли" від справ. У Летті та Домініка медовий місяць. З інших членів команди зняли всі звинувачення, і вони нарешті змогли зажити нормальним життям. Здається, все налагодилося. Але одного разу незнайомка спокушає Домініка, і він потрапляє в світ криміналу, звідки не так просто вибратися. Королева кіберзлочинності змушує героя зрадити своїх друзів.

Цього разу команді доведеться зіткнутися з серйозними випробуваннями, які стануть перевіркою на міцність... Герої пройдуть довгий шлях: від узбережжя Куби і вулиць Нью-Йорка до Баренцового моря.

Вони врятують Землю від хаосу і повернуть додому "рідну"людину.

Коментарі

Г

Отлично

С

Варто дивитися! Захоплює з першої секунди !!!! Класно для сімейного перегляду! Просто круто!

К

Дуже круто! Особливо порадував Джейсон Стейтем. Як на мене одна з найкращих частин!

Д

Безглуздий, тупий, маревний «Форсаж 8», його вже і фільмом складно назвати. Жадібність творців, вичерпайся! Ну пора вже зупинитися, це ж тупий махач без будь-якої логіки і сюжету. А людям подобається, вони сидять, сміються, ох ... Напевно, попит породжує пропозицію.

Є

Трохи кращий за попередні декілька фільмів. На зміну тупуватим діалогам прийшов гумор і підколки. Є маса безглуздих сцен (так-так, ви на Форсажі), але вони одночасно комічні і абсурдні, і за рахунок них картина виглядає неординарно.

С

У 8-му Форсажі з усіма недоліками 6-ї і 7-ї частин я побачив ще і вторинність. Зідрано з Марвела, з Бондіани, з Call of duty. Навіщо?! У самому сюжеті купа дірок, жарти нікудишні, розв’язка - тупа!

А

Нескінченна сага Форсаж... Що сказати - з гумором (на межі абсурдності і трешу), наростаюча динаміка, зав’язка на сімейних цінностях, непогана гра акторів. На домашньому екрані це уваги навряд чи гідно, а ось в кінотеатр можете сходити - захоплююче.

І

Нульовий екшн, який не узгоджується з законами фізики. Все, в чому бере участь кіберпреступніца Кіфер, тупо і передбачувано. Характери персонажів заперечують самі себе - тупо і нелогічно. На жаль, повне розчарування!

М

Хто тільки не нарікав на останні фільми з цієї гоночної саги... Але ця частина не підвела. Думав, що після 7-ї втратив інтерес до Форсажу, але ні, ця буде кращою. Динамічний розвиток, гумор нічого так. Маса абсурдності, але який Форсаж без цього.

Схожі фільми

бойовики
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
мелодрами
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери