Дружина доглядача зоопарку (2017) українською

Оцінка
Жанрибіографії, військові фільми, драми, історичні фільми
КраїнаВеликобританія, США, Чехія
У головних роляхДжессіка Честейн, Даніель Брюль
Премʼєра
Бюджет$20 000 000
Збори$26 127 965
Декада2010-х
ДобіркиФільми 2017 року, засновані на книгах

Кінострічка розповідає про доглядача Варшавського зоопарку Яна Жабинського і його кохану дружину Антоніну. 1939 рік став початком страшних часів. Під час Другої світової війни зоопарк дуже сильно постраждав від бомб. В результаті деякі тварини загинули, деякі розбіглися, а деяких з собою забрали німці.

Подружжя вирішує використовувати вільні приміщення зоопарку, щоб ховати там євреїв, які таємно перебираються до них з Варшавського гетто.

Німці в якийсь момент починають підозрювати, що у Яна і Антоніни є таємниця. Починаються перевірки. А ще нацистський чиновник Лутц Хек закоханий в дружину Жабинського

Коментарі

А

Відмінний фільм, всім раджу подивитися, тримає в напрузі з початку і до кінця, 5 \ 5!

Н

Дуже людяний, добрий фільм. Створений за реальними мотивами, він все ж художній - дуже красива картинка, приголомшливо опрацьовані персонажі. Кіно поглинає, продумано до дрібниць. А ще воно вчить добра і співчуття.

Р

Мене зачепило за живе, дуже душевне кіно. Як і всі фільми про війну, пронизане болем, співчуттям, героїзмом. Історія про людські цінності в найстрашніші й суворі зими. Сходіть, не пошкодуєте.

О

Не «Список Шиндлера», ні... Тут з вас вичавлять всі сльози, як тільки можна. Фільм апелює до сентиментальності. Але, як на мене, деякі момент настільки затягнуті, що відразу видно, режисер... жінка! Якраз ця затягнутість і погіршує враження від, в принципі, вартісного кіно.

Р

Дуже актуальне кіно. Сентиментальним особам не рекомендую. Сцени з вбитими тваринами і закатованими євреями проймають до сліз. Але кінцівка, ось це вже занадто, нудно і сопливо. Ось він - перебір. А все інше - браво.

Г

Барвисті кадри на екрані - яскраве сонце, строкаті будиночки - контрастують з похмурим сюжетом і трагізмом Другої Світової. Зазначу також гру акторів. Фільм змушує задуматися, пробирає до самої душі, його я запам’ятаю надовго.

Я

Сильне кіно, гідне уваги. Ці усміхнені діти, які не здогадуються про пункт призначення поїзда. Ці трупи тварин, яких убивали і німці, і самі поляки. Я буквально пережила все, що відбувалося на екрані. Зворушена.

М

Дуже і дуже гідно. Назва говорить мало про що. А кіно про Варшавський зоопарк часів 1939-1945. Фільм про любов і людяності, про героїзм і про прагнення допомогти у важкий час не тільки людям, а й тваринам. Браво.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
біографії
військові фільми
історичні фільми
трилери
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
військові фільми
драми
історичні фільми
біографії
драми
історичні фільми
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
драми
військові фільми
біографії
біографії
військові фільми
драми
трилери