Привид у броні (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, детективи, драми, кримінал, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхСкарлетт Йоганссон, Такеші Кітано, Жульєт Бінош, Майкл Пітт
Премʼєра
Бюджет$110 000 000
Збори$169 801 921
Декада2010-х
ДобіркиФільми 2017 року, засновані на книгах

Події фільму перенесуть глядача в майбутнє, а точніше — в 2029 рік. До цього часу технології настільки заполонили світ, що люди навіть наважуються на нейронні імплантанти, які вставляються в мозок. Ось тільки вони не подумали про те, що електронний мозок — це те ж саме, що і звичайний комп'ютер, попрацювавши над яким, можна щось змінити в налаштуваннях.

Цим якраз скористався один хакер. Погравши зі звичайними людьми, він вирішив взятися за політиків. Але такі дії злочинця можуть привести до світових конфліктів. Тому за справу береться «9-й відділ», який очолює Мотоко Кусанаґі на прізвисько «Майор».

В ході подій дівчині доведеться багато чого довідатися, адже вона думала, що колись її врятували в аварії. Але чи так все було насправді? Тепер вона ідеальний солдат — гібрид людини і кіборга. Згодом «Майор» дізнається, що вона не була врятована, її весь цей час використовували.

Коментарі

О

непогано однако

О

Чудовий фільм у всіх відношеннях.

Л

Фільм є за що полюбити незалежно від того, дивилися ви оригінал 1995 року, чи ні. Так, змінилася основна ідея, але ремейк все ж можна назвати чесним і правильним. Додано багато нового, що і сподобається тим, повз кого пройшов фільм перший.

Л

Рекомендую цей фільм і тим, хто бачив оригінал 95-го, і тим, хто ні. Динамічно, захопливо, зі змістом. Змінили основну ідею, спростили центральний конфлікт. Але може це все різниця поглядів на одну і ту ж історію західного і східного менталітетів? Питання цікаве.

К

Мені сподобалося, не шедевр, але гідно. І підбір акторів непоганий, і те, що тема штучного інтелекту не така заїжджена, теж сподобалося. Як фанат оригінального фільму не можу без порівнянь, і тоді оригінал явно крутіший. Але в цілому фільм ОК.

Б

Якщо абстрагуватися від того, що в основі фільму справжній шедевр, то кіно оцінив би високо. Гарний візуальний ряд, приголомшлива гра Скарлетт, Бато ніби той самий, з аніме. Але з аніме я все-таки порівнював, і тому назву цей фільм швидше голлівудської жуйкою, ніж гідною оригіналу копією.

О

Спокусившись відмінним трейлером фільму, подивився. Поруч з оригінальним аніме 1995 року і поруч не стоїть. Тему спотворили, сенс, глибина діалогів, характер героїв - все не те. З хорошого хіба що хореографія боїв, графіка і приголомшливий вид Токіо в майбутньому.

В

Істота з туманним минулим і визначеним майбутнім здійснює «стрибок віри», як і в однойменному аніме. Хотілося б більше сенсу від кадрів, схожих з оригінальними - цей фільм, безумовно, не дотягує до зразка 1995 року.

А

Досить оригінальний і хороший фільм, який я б порекомендувала подивитися всім шанувальникам аніме. У мене ця картина викликала лише позитивні емоції. Сюжет досить захоплюючий і оригінальний. Видно, що сценаристи виклалися просто на всі сто балів. Йоханссон тут просто супер, роль їй вдалася.

Схожі фільми

бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
детективи
драми
трилери
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
детективи
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
мультики
трилери
фантастика