Побачення наосліп (2017) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаНімеччина
Премʼєра
Збори$246 057
Декада2010-х

Головний герой фільму — молодий хлопець на ім'я Салія. Він роками мріяв про те, щоб влаштуватися на роботу в один з найпрестижніших готелів Мюнхена. Але є одне але — ще в студентські роки хлопець почав втрачати зір, і зараз майже нічого не бачить. Однак Салія це не зупиняє, він ретельно готується до співбесіди і проходить її. Але скільки часу він зможе тримати це в секреті? Адже співбесіду не прирівняти до щоденної роботи.

Фільм знятий на основі реальних подій.

Коментарі

А

Сильний фільм!

Б

Потрапила на фільм випадково і обурена, що такі потрібні глядачеві картини так слабо піаряться. Фільм чіпляє найдальші струни душі, герою співпереживаєш всім серцем і радієш за нього не менше щиро. Акторський склад геніальний, як і старання режисера.

В

Раджу всім і кожному! Такі роботи дуже важливі, вони вчать боротися, не сумувати, досягати мрії. Дуже животрепетна історія, доля хлопця Салія не з простих, але він долає всі. Дуже правдоподібна гра акторів і приголомшливе поєднання драми і комедії. Клас!

А

І як тільки людям вдається створювати таке кіно, подивишся і виростають крила. Хочеться бачити добро, вірити в краще і здобувати приголомшливі перемоги. Це фільм-мотиватор, виходиш з сеансу і готовий до звершень. Дуже рекомендую!

М

Рекомендую сходити. Кіно зворушливе, сентиментальне трошки і добре. Режисерові вдалося створити історію про серйозні труднощі, але вона зовсім не пригнічує, а вчить їх долати. А ще дуже гармонійно виглядали в кадрі актори - ніби одне ціле зі своїми героями. Клас!

Р

Приголомшлива людина - герой цього фільму. До речі, фільм автобіографічний, створений за мотивами книги. Саліа Кахауатте - справжній зразок для наслідування. Скільки всього поєднується в ньому - цілеспрямованість, працьовитість, щирість, відкритість і дружелюбність - все разом дозволяє йому таки здійснити мрію.

С

Дивіться цей фільм всією сім’єю, він забезпечить вам приголомшливий, світлий вечір. Залишає неймовірне післясмак. Фільм неодмінно надихне, а для молодого покоління покаже, як не здаватися.

Л

Якщо ви раптом нічого не чули про цей фільм, то моя порада вам допоможе! Біжіть швидко в кінотеатр! Дуже класне німецьке кіно, приголомшливий акторський склад, зворушливий сюжет і приголомшлива мотивація до дій! Дуже шкода, що фільм не розпіарений, він заслуговує на увагу.

М

Як спритно все поєдналося в цьому кіно - сюжет на п’ятірочку, актори вжилися в ролі на повну, а історія сама-то яка! Усюди атмосфера добра і тепла. Дуже задоволена, що сходила на такий світлий фільм.

Схожі фільми

драми
комедії
фентезі
сімейні фільми
пригоди
комедії
драми
драми
комедії
драми
комедії
драми
комедії
драми
комедії