Побачення наосліп (2017)

Побачення наосліп (2017) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаНімеччина
Премʼєра
Збори$246 057
Декада2010-х

Головний герой фільму — молодий хлопець на ім'я Салія. Він роками мріяв про те, щоб влаштуватися на роботу в один з найпрестижніших готелів Мюнхена. Але є одне але — ще в студентські роки хлопець почав втрачати зір, і зараз майже нічого не бачить. Однак Салія це не зупиняє, він ретельно готується до співбесіди і проходить її. Але скільки часу він зможе тримати це в секреті? Адже співбесіду не прирівняти до щоденної роботи.

Фільм знятий на основі реальних подій.

Коментарі

А

Сильний фільм!

Б

Потрапила на фільм випадково і обурена, що такі потрібні глядачеві картини так слабо піаряться. Фільм чіпляє найдальші струни душі, герою співпереживаєш всім серцем і радієш за нього не менше щиро. Акторський склад геніальний, як і старання режисера.

В

Раджу всім і кожному! Такі роботи дуже важливі, вони вчать боротися, не сумувати, досягати мрії. Дуже животрепетна історія, доля хлопця Салія не з простих, але він долає всі. Дуже правдоподібна гра акторів і приголомшливе поєднання драми і комедії. Клас!

А

І як тільки людям вдається створювати таке кіно, подивишся і виростають крила. Хочеться бачити добро, вірити в краще і здобувати приголомшливі перемоги. Це фільм-мотиватор, виходиш з сеансу і готовий до звершень. Дуже рекомендую!

М

Рекомендую сходити. Кіно зворушливе, сентиментальне трошки і добре. Режисерові вдалося створити історію про серйозні труднощі, але вона зовсім не пригнічує, а вчить їх долати. А ще дуже гармонійно виглядали в кадрі актори - ніби одне ціле зі своїми героями. Клас!

Р

Приголомшлива людина - герой цього фільму. До речі, фільм автобіографічний, створений за мотивами книги. Саліа Кахауатте - справжній зразок для наслідування. Скільки всього поєднується в ньому - цілеспрямованість, працьовитість, щирість, відкритість і дружелюбність - все разом дозволяє йому таки здійснити мрію.

С

Дивіться цей фільм всією сім’єю, він забезпечить вам приголомшливий, світлий вечір. Залишає неймовірне післясмак. Фільм неодмінно надихне, а для молодого покоління покаже, як не здаватися.

Л

Якщо ви раптом нічого не чули про цей фільм, то моя порада вам допоможе! Біжіть швидко в кінотеатр! Дуже класне німецьке кіно, приголомшливий акторський склад, зворушливий сюжет і приголомшлива мотивація до дій! Дуже шкода, що фільм не розпіарений, він заслуговує на увагу.

М

Як спритно все поєдналося в цьому кіно - сюжет на п’ятірочку, актори вжилися в ролі на повну, а історія сама-то яка! Усюди атмосфера добра і тепла. Дуже задоволена, що сходила на такий світлий фільм.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
військові фільми
драми
комедії
драми
комедії
мелодрами
фентезі
сімейні фільми
пригоди
комедії
драми
біографії
драми
комедії
спортивні фільми
драми
комедії