Джон Уік 2 (2017) українською

Оцінка
Жанрибойовики, кримінал, трилери
КраїнаСША
У головних роляхКіану Рівз, Іян Макшейн, Коммон
Премʼєра
Бюджет$40 000 000
Збори$171 539 887
Декада2010-х

Нарешті настав той момент, коли професійний вбивця Джон Уік готовий піти на пенсію і зажити нормальним життям. Але планам завадила поява його колишнього соратника, який планує взяти під контроль секретну міжнародну гільдію вбивць. Дуже давно Уік пообіцяв колезі завжди допомагати, тому довелося знову взятися за старе. Герой вирушає в Рим, де йому доведеться стріляти, битися і вбивати, зокрема, відправити на той світ одного з найнебезпечніших вбивць в світі.

Можливо, саме ця справа стане останньою для Джона Уіка, але чи виживе він після неї?

Коментарі

З

Один з небагатьох бойовиків сьогодні, де є якісна постановка сцен, багато-багато екшну, хороший сюжет, добротна інтрига, і ... хороший інтерес до наступної частини. Автори гарненько розігріли ґрунт для останньої частини обіцяної трилогії.

У

вельми банальна стрілялка .... Кіану Рівз вже занадто неповороткий для гри в супергероя ... Даремно вбитий час на перегляд цього "шедевра".

М

Уїк мочить ворогів усюди і нещадно. Серйозністю тут і не пахне, але хіба за цим ми прийшли на фільм? Якраз безглуздий і суворий Кіану, таким його любить камера, в такому образі він бомбезний, і така його роль може серйозно конкурувати з Нео.

О

До сих пір під враженням. Не можу пригадати бойовика в чимось схожого на цей. Стильно, драйвово, динамічно. Тримало в напрузі до фінальної сцени, і з нетерпінням буду чекати завершення обіцяної трилогії.

В

Зважаючи на те, що перший фільм був супер, нова частина мені здалася ще яскравішою. Автори розширюють всесвіт, відходять від особистої мотивації головного героя, додають колоритних персонажів. Відмінна режисура, постановка екшна без фальші. Раджу.

Є

Клас, просто супер! Кіану на висоті, його ніщо не відокремлює від зброї і костюма. Відзначу й Фішберна, і Роуз, правда, роль останньої аж надто коротка. В цілому залишилося позитивне враження від фільму - динамічно, безкомпромісно, ​​вражаюче.

Р

Якісний бойовик. Тут краще, ніж в першій частині, розкрита мотивація персонажів, ясніше, що до чого. Видно, автори попрацювали над сюжетом. Присутня інтрига, все дуже непередбачувано розвивається. Друга частина залишає потенціал для третьої, що ж, буду чекати!

А

Я дуже вражена. Динамічний, стильний, «смачний» бойовик. Кіану Рівз - на висоті, неповторний та оригінальний, дуже свіжо виглядає його герой. Перед нами невразлива тінь, ні грама туги за першою частиною.

М

Суцільний екш, фільм сподобався, кому не хочеться вникати в сюжет, раджу.

Схожі фільми

бойовики
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери