Крейсер «Індіанаполіс»: Історія мужності (2016)

Крейсер «Індіанаполіс»: Історія мужності (2016) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, військові фільми
КраїнаСША
У головних роляхНіколас Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Джеймс Ремар
Премʼєра
Декада2010-х

Йшло люте, але повне надій літо 1945 року. «Тліюча» Друга світова війна закінчувалася. На борту потужного американського крейсера, іменованого «Індіанополіс», злагоджений екіпаж військових моряків забезпечив доставку частини атомної бомби на завмерлу на острові Тініан базу. Капітаном вражаючого судна був поважний, серйозний МакВей. Служивий був стривожений: командування не організувало супровід крейсера бойовою технікою. Страхи підтвердилися. Судно, яке тримало зворотний шлях, атакували японці. Палаючий «Індіанополіс» тонув. Багато моряків, офіцерів загинули. Тим, що врятувалися, довелося виживати серед голодуючих акул, панічного божевілля, при нестачі харчів.

Додати новий коментар

Коментарі

Т

фільм клас!!!!

Г

Фільм дуже класний,а історія сюжету ще раз показує як для влади не має ціни життя іхніх громадян.А Ніколас Кейдж актор вищого рангу

П

Мені фільм не дуже сподобався, незважаючи на те, що я завжди переглядаю картини за участю Ніколаса Кейджа. Стрічка виявилася дуже нудною, а розповісти саме цю історію, що покладено у основу сюжету, можна не більше, ніж за чверть часу.

Схожі фільми

бойовики
військові фільми
драми
бойовики
трилери
фентезі
бойовики
військові фільми
драми
бойовики
пригоди
фентезі
бойовики
військові фільми
драми
трилери
бойовики
трилери
фантастика
бойовики
драми
комедії
пригоди
фентезі
бойовики
комедії
кримінал
трилери