Штучний інтелект. Доступ необмежений (2016) українською

Оцінка
Жанридетективи, драми, кримінал, трилери
КраїнаДанія, Ірландія, Франція
У головних роляхПірс Броснан, Анна Фріл, Мікаел Нюквіст
РежисерДжон Мур
Премʼєра
Збори$127 480
Декада2010-х

Життя бізнесмена Майка Рігана наповнене ґаджетами. Вони полегшують його роботу та виконання повсякденних справ. Одного разу Майк, помітивши в своїй фірмі талановитого айтішника Еда, запросив його додому. Ріган попросив мегакомп’ютерщика виправити технічні неполадки в особняку. Так і з’явилась нагода познайомити хлопця із своєю дочкою.

Бажання айтішник бачитись із дівчиною не сподобались Майку, за що Ед захотів помститись - він вирішив напаскудити Майку, застосувавши хакерські вміння. Йому вдалось перетворити життя Рігана в справжнісіньке пекло.

Коментарі

П

Мені не зовсім цікавими здаються такі стрічки, що рекламують надбання у сфері штучного інтелекту лише як можливість доставити неприємності своїм ворогам. На мою думку, такі сюжети взагалі не мають сенсу.

Г

Фильм не понравился! Скучный. Сюжет предсказуем, типичный, для трех розрядных боевиков 90-х. Актерам не веришь, а значит и нет эмоций. Короче, ели досмотрел до конца.

Ф

Картина сама по собі є непоганою. Але деякі її моменти виглядали не дуже переконливо. Тому я не хочу ще один раз звертати на цю стрічку увагу, так як полюбляю достовірність майже у всьому, а даний фільм дозволяє собі деякі припущення.

Х

Як тільки я побачив назву картини, відразу вирішив її подивитися, так як мені все цікаво, що відноситься до цієї галузі знань. Я не помилився, і отримав справжнє задоволення від того, за чим саме там спостерігав. Респект творцям стрічки.

Г

Ця картина змусила мене багато про що замислитися, і в першу чергу саме про те, до чого нас можуть призвести так звані інформаційні технології. Чесно кажучи, я інколи навіть не можу вийти в Інтернет, так як не завжди впевнений, що це добре для мене скінчиться.

Схожі фільми

детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
мелодрами
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери