Містеріум. Темрява в пляшці (2016)

Оцінка
Жанридрами, трилери
КраїнаНімеччина, Данія, Норвегія, Швеція
Премʼєра
Декада2010-х

Знайдена на березі пляшка з зловісним посланням, написаним вісім років тому, стала предметом вивчення слідчих поліцейського відділу Копенгагена. Криміналісти визнали моторошний текст не вигадкою божевільного, а докладним описом вчиненого злочину. Комісар поліції Карл Мерк і його напарник відправляються на пошуки людини, колись склав послання і кинув його в море. Слідчі дії та тривалі пошуки виводять їх на жорстокого вбивцю, який протягом багатьох років викрадав маленьких дітей. Детективи виявляють двох жертв лиходія, які через фатальну випадковість ніколи не значилися в списках зниклих ...

Коментарі

Ф

Мені ця екранізація стрічки не сподобалася, так як деякі моменти у фільмі взагалі залишилися незрозумілими, як на мене, то краще прочитати книгу. Тим не менше, для тих, хто полюбляє твори цього датського письменника, має сенс звернути увагу на картину.

М

Мені було дуже важко дивитися цей фільм. Чесно кажучи, я навіть не зрозуміла, що саме мене так засмутило та залишило настільки неприємні спогади про картину. Але дивитися попердні сезони чи наступні, я точно не буду. Ви ж вирішуйте це питання для себе самі.

И

Отличный фильм. Мне понравилось. Советую всем посмотреть. Хорошый сюжет.

Схожі фільми

драми
кримінал
трилери
біографії
драми
історичні фільми
пригоди
детективи
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
комедії
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
мелодрами
трилери