Стартрек: За межами Всесвіту (2016) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхКріс Пайн, Закарі Куінто, Саймон Пегг, Карл Урбан, Зої Салдана, Джон Чо
РежисерДжастін Лін
Премʼєра
Бюджет$185 000 000
Збори$343 471 816
Декада2010-х
ДобіркиЗоряний шлях: всі частини

Корабель «Ентерпрайз», очолюваний досвідченим капітаном Кірком, бороздить всесвіт, виконуючи важкі місії. Екіпажу масивного крейсера потрібно терміново виконати рятувальну операцію. Маститим соратникам необхідно мчати до віддаленої планеті на допомогу товаришам, зореліт котрих потрапив в аварію. Визволити дружній колектив виявилося дуже важко: «Ентерпрайз» атакували невпізнані агресори, котрі переслідують деструктивні цілі. Літальний апарат падає, а доблесна команда судна розпорошена...

Коментарі

К

Заради порятунку життя людини, елітний підрозділ рятувальників вирушає на гірську станцію в космос, де раніше відбувся спалах вірусу, що знищив всіх працівників станції. Головна ж інтрига сюжету полягає у тому, чи не захворів на небезпечну хворобу той, хто єдиним залишився у світі живих?

К

І знову ще один зореліт відправляється вивчати неосяжні простори Всесвіту, і знову на це потрібно витратити багато років. Скільки вже можна дивитися на цей затертий до дірок сюжет?

С

Жанр фантастики завжди був для мене самим улюбленим. Я намагаюся бути обізнаним у всіх його новинках, від чого отримую справжню насолоду. Спасибі колективу творців стрічки за надану нагоду насолодитися цим неперевершеним видовищем.

Р

Я взагалі у захваті від фантастики, а особливо від тієї, в якій мова ведеться про космос. Цього разу інтуїція мене не підвела, і я подивилася дуже цікаву історію. До того ж кожний з персонажів мені запам’ятався, як прекрасна особистість. Від души пропоную подивитися цю картину всіх любітелів фантастики.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
драми
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика