Вікторія (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, кримінал, трилери
КраїнаНімеччина
Премʼєра
Збори$27 124
Декада2010-х
Реліз на DVD

Молода дівчина, що недавно переїхала до Німеччини з сонячної Іспанії, ніяк не звикне до культури чужої країни. Працюючи в кафе три місяці, Вікторія навіть не встигла нормально вивчити мову. Один з вечорів вона вирішує присвятити відпочинку і відправляється в нічний клуб, де знайомиться відразу з чотирма корінними жителями Берліна. Вони пропонують їй продовжити знайомство в іншому місці. Вікторія навіть не підозрює, чим обернеться її згода піти з клубу з незнайомцями. На вигляд інтелігентні хлопці виявилися причетні до кримінальних розборок Берліна, й тепер, щоб врятуватися їм потрібна її допомога.

Коментарі

Л

Ця картина надала мені багато приводів до роздумів, тому я вважаю її дуже корисною для перегляду будь кого з глядачів. Саме під час фільму добре починаєш розуміти те, шо зло завжди буде покараним, і немає чого мріяти про його планування та здійснення проти когось.

Э

Багато чого цікавого я побачив у цієї картині. В першу чергу це стосується сюжету фільму та прекрасної роботи оператора. Я з великою цікавістю слухав всі диалогі героїв та потім ще довго міркував над їх суттю. Мені фільм сподобався. Тому я рекомендую його до перегляду.

Схожі фільми

драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
пригоди
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери