Вікторія (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, кримінал, трилери
КраїнаНімеччина
Премʼєра
Збори$27 124
Декада2010-х
Реліз на DVD

Молода дівчина, що недавно переїхала до Німеччини з сонячної Іспанії, ніяк не звикне до культури чужої країни. Працюючи в кафе три місяці, Вікторія навіть не встигла нормально вивчити мову. Один з вечорів вона вирішує присвятити відпочинку і відправляється в нічний клуб, де знайомиться відразу з чотирма корінними жителями Берліна. Вони пропонують їй продовжити знайомство в іншому місці. Вікторія навіть не підозрює, чим обернеться її згода піти з клубу з незнайомцями. На вигляд інтелігентні хлопці виявилися причетні до кримінальних розборок Берліна, й тепер, щоб врятуватися їм потрібна її допомога.

Коментарі

Л

Ця картина надала мені багато приводів до роздумів, тому я вважаю її дуже корисною для перегляду будь кого з глядачів. Саме під час фільму добре починаєш розуміти те, шо зло завжди буде покараним, і немає чого мріяти про його планування та здійснення проти когось.

Э

Багато чого цікавого я побачив у цієї картині. В першу чергу це стосується сюжету фільму та прекрасної роботи оператора. Я з великою цікавістю слухав всі диалогі героїв та потім ще довго міркував над їх суттю. Мені фільм сподобався. Тому я рекомендую його до перегляду.

Схожі фільми

драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
пригоди
трилери
драми
комедії
трилери
жахи
драми
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери