Кохання без зобов'язань (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхДжейсон Судейкіс, Елісон Брі, Адам Скотт, Аманда Піт
Премʼєра
Збори$3 224 947
Декада2010-х
Добірки24 фільми про заборонене кохання

Молода людина на ім'я Джейк - один з тих жіночих угодників і мачо, яких в нашому світі ще ніколи не бачили. Йому зовсім нічого не вартує завоювати довірливе жіноче серце, а потім з легкістю розбити його, як тендітну вазу. Серйозних же відносин він цурається, як вогню. Дівчина Лейні - його абсолютна протилежністю. Вона любить єдиного в своєму нудному житті чоловіка, свого боса, який не зовсім розуміє, що відчуває по відношенню до нього Лейні. Але з плином часу все-таки стає очевидним, що у неї з її холодним коханим не передбачається ніякого спільного майбутнього.

У цієї парочки залишилася одна цікава любовна історія з минулого, яка може допомогти їм змінитися раз і назавжди. Але для виконання цього нелегкого завдання їм потрібно буде добре постаратися. Доведеться дотримуватися тільки теплих дружніх відносин, тому що секс може лише ускладнити і зіпсувати їм життя. Чи зуміють вони відмовитися від забороненого плоду і залишитися нерозлучними друзями, раз і назавжди змінивши свої звички?

Коментарі

Д

Ця картина зовсім нічим особливим не відрізняється від тих, які створюють у Голівуді про кохання. Основна думка таких стрічок полягає у тому, що головні герої наприкінці фільму все ж таки розуміють, що вони не зможуть надалі жити один без одного.

А

Окремі епізоди картини мені здалися непоганими, але взагалі мені цей фільм не сподобався, так як ані сюжет, ані гра акторів я не сприйняла як творіння, які можна віднести до числа світових шедеврів. Але на жаль, ця картина не є єдиним прикладом щодо даної ситуації.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
комедії
короткометражки
мелодрами
мультики
сімейні фільми