Великий сплеск (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, кримінал, трилери
КраїнаІталія, Франція
У головних роляхТільда Свінтон, Маттиас Шонартс, Ральф Файнс, Дакота Джонсон
Премʼєра
Збори$7 545 758
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми, в яких багато кінозірок, Найкращі фільми, які зроблять відпустку ближчою

Час плавно розчиняється на італійському острові Пантеллерія. У цій красі свій відпочинок проводить парочка: рок-ідол Маріанна Лейн розслабляється із супутником.

Райські хвилини руйнує приїзд Гаррі, екс-кавалера зірки. Коханець з минулого прибув разом з привабливою дочкою, яка вже встигла «випурхнути» з дитячих років.

Починаються міжособистісні пікантні ігри, хвилюючі інтриги, флірт, дика пристрасть і ревнощі. Поступово світські, швидкоплинні забави призводять до справжньої загрози життю.

Коментарі

А

Мабуть, хтось і буде у захваті від цієї стрічки, але це точно буду не я. Чесно кажучи, я прибічник більш серйозних кінокартин, хай вони і пропонують розваги. Але красивий італійський курорт подивитися все ж таки має сенс, що я один раз і зробила.

Л

Я дуже мріяла побачити нову цікаву історію, але мені цього разу це не судилося, так як ані сюжет, ані гра аторів мене зовсім не зачепили. До того ж і музичний супровід здався якомись невизначеним. Тому я не хочу рекомендувати дану стрічку до перегляду.

Ш

Красива італійська природа мене просто вразила. Я отримала великий релакс від цього, за що вдячна знимальній групі фільму. До того ж мені цікаво було спостерігати за подіями, що відбувалися у фільмі за сюжетом. Якщо схочете переглянути картину, вважаю – не пожалкуєте.

Схожі фільми

детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
драми
кримінал
трилери