Великий сплеск (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, кримінал, трилери
КраїнаІталія, Франція
У головних роляхТільда Свінтон, Маттиас Шонартс, Ральф Файнс, Дакота Джонсон
Премʼєра
Збори$7 545 758
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми, в яких багато кінозірок, Найкращі фільми, які зроблять відпустку ближчою

Час плавно розчиняється на італійському острові Пантеллерія. У цій красі свій відпочинок проводить парочка: рок-ідол Маріанна Лейн розслабляється із супутником.

Райські хвилини руйнує приїзд Гаррі, екс-кавалера зірки. Коханець з минулого прибув разом з привабливою дочкою, яка вже встигла «випурхнути» з дитячих років.

Починаються міжособистісні пікантні ігри, хвилюючі інтриги, флірт, дика пристрасть і ревнощі. Поступово світські, швидкоплинні забави призводять до справжньої загрози життю.

Коментарі

А

Мабуть, хтось і буде у захваті від цієї стрічки, але це точно буду не я. Чесно кажучи, я прибічник більш серйозних кінокартин, хай вони і пропонують розваги. Але красивий італійський курорт подивитися все ж таки має сенс, що я один раз і зробила.

Л

Я дуже мріяла побачити нову цікаву історію, але мені цього разу це не судилося, так як ані сюжет, ані гра аторів мене зовсім не зачепили. До того ж і музичний супровід здався якомись невизначеним. Тому я не хочу рекомендувати дану стрічку до перегляду.

Ш

Красива італійська природа мене просто вразила. Я отримала великий релакс від цього, за що вдячна знимальній групі фільму. До того ж мені цікаво було спостерігати за подіями, що відбувалися у фільмі за сюжетом. Якщо схочете переглянути картину, вважаю – не пожалкуєте.

Схожі фільми

детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
кримінал
трилери
детективи
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи