Відьма (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, жахи
КраїнаБразилія, Великобританія, Канада, США
Премʼєра
Бюджет$3 500 000
Збори$40 423 945
Декада2010-х
Реліз на DVD

У цій кінострічці розповідається історія про сім'ю колоністів, яким доводиться покинути поселення і починати жити на фермі, далеко від плантації, поряд з лісом в Новій Англії. Все було б добре, незважаючи на те, що тут мало їжі і майже не родюча земля, та раптово з сім'ї зникає наймолодша дитина - немовля. Батьки звинувачують в цьому свою старшу дочку і починають вважати її відьмою, що пов'язана з магією. На цьому не закінчилися біди сім'ї, ситуація тільки погіршувалася, і залишалося тільки здогадуватися, хто за це відповідає ...

Коментарі

Г

Хах ужастік.. насмішили!!! сміялись пів кіна!!!!!!

Б

Я надаю перевагу жанру жахів, але цей фільм мене відразу розчарував, так як я не побачив саме того, чого завжди очікую від перегляду стрічок даної тематики. Тому не гайте свій час на картину - потім пожалкуєте про даремно витрачений час.

О

Як на мене, то ця стрічка може бути переглянутою не більше, ніж один раз, так як її події, за якими вона дає нагоду спостерігати під час сеансу, виглядають якось зовсім не природньо. Я ж полюбляю лише життєві історії, де можна співчувати героям.

А

Мріяла про цікавий сюжет та прекрасне проводження свого відпочинку під час перегляду фільму. Але, на жаль, мені не судилося. Я повністю розчарована тим, що побачила на екрані. Вважаю неправильним, що неправильним буде те. щоб я рекомендувала картину до перегляду.

А

Просто прекрасна картина! В мене навіть не вистачає слів, щоб передати ті почуття, які подарувала мені ця стрічка. Тому я з великим задоволенням пропоную Вам пеглянути даний фільм, щоб насолодитися тима подіями, що у ньому відбуваються.

П

Класний фільм

Г

Лайно!! не марнуйте час

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
детективи
жахи
детективи
трилери
жахи
фантастика
детективи
трилери
жахи
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
детективи
трилери