Пеле: Народження легенди (2016)

Пеле: Народження легенди (2016) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибіографії, драми, спортивні фільми
КраїнаСША
Премʼєра
Збори$3 735 821
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2016 року

Розповідь про те, як бідняк з простої сім'ї зміг стати королем футболу. Бразильський хлопчик перетворився в легенду, людину, чиє ім'я - уособлення шедевральної гри. Зараз всі знають його, як Пеле. У 15 років стартувала кар'єра Едсона Арантіса ду Насименту. Доля була визначена наперед.

Здібності від природи підкріплювалися працелюбністю, опрацьовуванням техніки, дисциплінованістю та прагненням вдосконалюватися. Крок за кроком, перемога за перемогою, подолання труднощів, підніжок, що розставлялися життям, - глядач стежитиме за сходженням героя на Зоряний Олімп.

Додати новий коментар

Коментарі

З

Через весь фільм подається посилання за такими гаслами, як: працюй, тренуйся, вставай та рухайся далі, так як завдяки своєї сумлінної роботі ти зможеш досягти небувалої вершини, а твій розумом допоможе підкорити небувалі світові висоти.

Э

Я дуже рекомендую подивитися саме цей чудовий фільм тим глядачам, які ще не встигли його переглянути. На мою думку, такі стрічки допомагають виховувати маленьких дітей у питанні, яким чином вони повинні добиватися здійснення своїх мрій.

Л

Мені сподобалися футбольні трюки під музику, так як їх добре було знято. Актори грали просто неперевершено, а музика у кадрі звучала прекрасна. Тому я рекомендую усім подивитися картину і отримати справжньої насолоди. Приємного перегляду!

Ш

Я полюбляю дивитися стрічки, які розповідають про видатних людей, взагалі тих, які є спортсменами. Чогось люди не замислюються над тим, що слава та гроші не падають просто так з неба, а заради них зіркам доводилося добре попрацювати.

Схожі фільми

біографії
драми
комедії
спортивні фільми
біографії
військові фільми
драми
спортивні фільми
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
комедії
спортивні фільми
біографії
драми