По той бік дверей (2016)

По той бік дверей (2016) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрижахи
КраїнаВеликобританія, Індія, США
У головних роляхСара Уейн Келліс
Премʼєра
Збори$14 332 467
Декада2010-х

Цікаве і повне нових емоцій життя в екзотичній Індії закінчилося справжньою трагедією для закоханої пари - смертю їхнього маленького сина. Втрата дитини стала важким випробуванням для матері. Невтішна жінка дізнається про існування давнього ритуалу, який дозволяє на деякий час повернути померлих, щоб попрощатися з ними. Вона відправляється в покинутий храм, де двері служать порталом між світами живих і мертвих, але нехтує попередженням не відкривати їх... І тепер ніхто не знає, що станеться з нашим світом після порушення балансу між життям і смертю.

Додати новий коментар

Коментарі

П

фільм наповнений негативом. Жіночою дурістю. Можна переглянути чоловікам, щоб використати як зразок того, як не потрібно себе вести у подружньому житті. Втрачений дарма час. Негативний осадок

С

Для мене ця картина стала по-справжньому жахливою, тим не менше, я у захваті від музичного супроводу стрічки та тій історії, що покладено у її основу сюжету. Впевнена, що для тих, хто полюбляє даний жанр, фільм буде дуже цікавим и корисним.

Ф

Скоріше за все ця стрічка розрахована на тих глядачів, які мріють подивитися не дуже жахливий трилер та полюбляють загадки і історії про все надзвичайне. Мене ж такі картини не влаштовують і тому я відразу після перегляду повністю забула її сюжет.

М

Якось там додивилася це справжнє страхиття у кінозалі. Не можу сказати, що воно мене задовільнило, але тепер я знаю точно - не можна робити висновки про те, про що взагалі тобі невідомо. Урок я винесла, і більше нізащо не помилюся у подальшому.

Р

Мене відразу зацікавив цей фільм, так як дуже захотілося побачити, які жахи здатна зробити Індія. На мою думку, творцям все, що вони замислили, вдалося, а мені інколи було навіть не по собі. Вважаю, що цей фільм заслуговує на увагу глядачів.

Схожі фільми

трилери
жахи
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
жахи
бойовики
фантастика
трилери
жахи